امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟
پیام یک عضو:
مهندس داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ - توسط alireza - ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۵۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,560 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,626 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,252 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,578 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 953 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,215 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 12 4,322 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۱۱:۵۰ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,358 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
  مصوبات مهم از سال 80 alireza 0 1,448 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۱:۴۴ عصر
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,886 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان