امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د
سوال یک عضو:
سلام مهندس

من 2 ماه خدمتم و با حدود یک هفته غیبت وارد خدمت شدم.البته 3 ماه اضافه بخشیده شده اما بهم گفتن تا پایان خدمت برای ثبت نام در دانشگاه اجازه داده نمیشه بهم.
من میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من دانشگاه قبول بشم زمان ثبت نامم میشفته اول مهرماه 95.الآن من میخوام بدونم که آیا سازمان سنجش اجازه میده من توی مرحله اول و مرحله عملی کنکور شرکت کنم یا مثلا ممکنه از شرکتم توی کنکور جلوگیری بشه؟
یه راهنمایی بکنید ممنون میشم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بله دوست عزیز. هیچ گونه مشکلی نداره.مرخصی صادر میکنن و میتونی توو آزمون اسکیس شرکت کنی حتی حتی اگه توو دوره آموزشی باشن!خیلی از دوستام پارسال همین کارو کردن هم آزمون بهمن ماه هم آزمون اسکیس! مرخصی گرفته بودن
نگران این مسائل نباشین دوستان سازمان ها و ارگان ها خودشون در جریان همچین اتفاقات هستن و براشون راه چاره ای هم گذاشتن :)
موفق باشی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، udesigner
(۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۳:۳۱ عصر)urbanDesign.h نوشته است: بله دوست عزیز. هیچ گونه مشکلی نداره.مرخصی صادر میکنن و میتونی توو آزمون اسکیس شرکت کنی حتی حتی اگه  توو دوره آموزشی باشن!خیلی از دوستام پارسال همین کارو کردن هم آزمون بهمن ماه هم آزمون اسکیس! مرخصی گرفته بودن
نگران این مسائل نباشین دوستان سازمان ها و ارگان ها خودشون در جریان همچین اتفاقات هستن و براشون راه چاره ای هم گذاشتن :)
موفق باشی

بله دقیقا، دوستان تنها به فکر مطالعه و تلاش خود باشند :)
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ
 سپاس شده توسط udesigner ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,548 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,245 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,567 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 932 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,820 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم alireza 4 1,915 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مسافر
  من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,311 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,212 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
  مصوبات مهم از سال 80 alireza 0 1,443 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۱:۴۴ عصر
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,421 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان