امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست
لیسانس شهرسازی دارم
میخواستم ببینم ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست یا خیر؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
این سوالمنم هست لطفا اگر کسی میدونه جواب بدن؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خیر نمیتونید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,243 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,273 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
    آخرین ارسال: کرمانشاه
      ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,558 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 921 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,349 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,872 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,419 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,308 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: khansa
      مشاوره سلام دوستان کسی میدونه،ارشد مدیریت دولتی میتونه رشته دکتری شهرسازی شرکت کنه؟؟ alireza 0 1,648 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره بازار کار برنامه ریزی شهری بهتره یا طراحی شهری؟ Brightness 1 5,106 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۱۲:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان