امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه
(۱۳۹۴-۳-۱، ۱۲:۳۰ عصر)mahshidamd نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۱۶، ۱۲:۳۵ صبح)sardarekord نوشته است: این کتاب رو چند وقت پیش اسکن کردم,موقعیت شد که روی وب سایت قرار بدم.به دلیل اینکه نمیدونستم واقعا حق چنین کاری دارم که کتاب رو روی نت قرار بدم یا نه اینجا وفقط برای دسترسی اعضای ویژه قرار دادم.
کتاب خوبیه فکر میکنم برای طراحی شهری هم مفید باشه
با عرض معذرت کامل آپلود کردم ولی فایل نیومده بود نمیدونم چرا؟! در 5 قسمت کتابو قرار میدم
این مطلب قیمت‌گذاری شده است

این کتاب جلد دوم هست ولی شما با عنوان جلد سوم زدین .. !!!! لطفا پاسخگو باشید

نوشته شده جلد 2
کجا شما جلد 3 دیدید؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه - توسط alireza - ۱۳۹۴-۳-۱، ۱۲:۳۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان خلاصه کتاب سیری در مبانی نظری معماری -دکتر معماریان MHAKBARI 1 9,458 ۱۳۹۵-۲-۲۴، ۱۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: ayda_nk
  خلاصه کتاب معماری غرب(ریشه ها و مفاهیم)-امیر بانی مسعود MHAKBARI 7 18,511 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان خلاصه کتاب جدید و مهم ساختمان های بلند - دکتر گلابچی MHAKBARI 2 7,721 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۰۷:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت درس اخلاق اسلامی آیین زندگی به همراه کتاب اخلاق در قرآن-جلد1و2و3 atelieahjam 0 5,044 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۸:۳۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود کتاب کنکوری و بسیار مهم سبک شناسی معماری ایرانی - پیرنیا MHAKBARI 3 15,636 ۱۳۹۳-۴-۲۳، ۰۹:۰۲ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  غیر رایگان خلاصه کتاب سبک شناسی معماری اسلامی- دکتر پیر نیا maryam taban 0 1,904 ۱۳۹۳-۴-۷، ۰۹:۴۷ صبح
آخرین ارسال: maryam taban
  غیر رایگان کتاب گرافیک در معماری / نوشته پرفسور دی. کی. چینگ / نشر خاک ehsan_de 3 10,148 ۱۳۹۲-۱۲-۱۷، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان خلاصه کتاب جدید آرکی تایپی (رشته معماری) - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 4,678 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۸:۲۲ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند MHAKBARI 0 3,313 ۱۳۹۲-۴-۱۵، ۱۱:۰۷ عصر
  غیر رایگان خلاصه کل کتاب سبک شناسی - پیرنیا MHAKBARI 0 2,096 ۱۳۹۲-۴-۹، ۰۷:۰۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان