امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه کتاب معماری غرب(ریشه ها و مفاهیم)-امیر بانی مسعود
قسمت اول

.pdf   خلاصه کتاب معماری غرب بانی مسعود1.pdf (اندازه: 933.65 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,693)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، lofra ، simindovovar
قسمت دوم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   خلاصه کتاب معماری غرب بانی مسعود2.pdf (اندازه: 1.73 MB / تعداد دفعات دریافت: 767)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
قسمت سوم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   خلاصه کتاب معماری غرب بانی مسعود3.pdf (اندازه: 2.43 MB / تعداد دفعات دریافت: 635)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، sadeghi325
قسمت چهارم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   خلاصه کتاب معماری غرب بانی مسعود4.pdf (اندازه: 2.04 MB / تعداد دفعات دریافت: 569)

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، sadeghi325
خیلی بی کیفیته اصلا نمیشه بخونیش یا با کیفیتشو بدید یا پول منو پس بدید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط amindatcom
    (۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر)sayedi نوشته است: خیلی بی کیفیته اصلا  نمیشه بخونیش یا با کیفیتشو بدید یا پول منو پس بدید

من قسمت دوم را دانلود کردم
    واقعا به هنگام اسکن کردن و یا عکس گرفتن دقت لازم از جزوه نشده و کیفیت آن بسیار پایین آمده است
    همچنین لوگوی که برآن قرار داده شده امکان خواند مطالب را بسیار سخت کرده است...
    پیشنهاد می شود این جزوه را برداشته و یا رایگان گردد و یا مجدد خلاصه مورد نظر بازنگری شود

مهندس دهقان، لطفا به فایل خودتان نگاه بیاندازید
    متوجه خواهید شد
    سپاس
    آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۴:۴۳ عصر)moarrefy@gmail.com نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر)sayedi نوشته است: خیلی بی کیفیته اصلا  نمیشه بخونیش یا با کیفیتشو بدید یا پول منو پس بدید

واقعا به هنگام اسکن کردن و یا عکس گرفتن دقت لازم از جزوه نشده و کیفیت آن بسیار پایین آمده است
    پیشنهاد می شود این جزوه را برداشته و یا رایگان گردد و یا مجدد خلاصه مورد نظر بازنگری شود

متوجه خواهید شد
    سپاس
    به خاطر گلایه دوستان و درخواست هایشان بابت کیفیت پایین در موقع پرینت یا اسکن ، البته با کسب اجازه از مهندس دهقان، این فایل رایگان شد و دسترسی آن برای عموم آزاد شد.

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۷:۴۰ عصر)MHAKBARI نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۴:۴۳ عصر)moarrefy@gmail.com نوشته است:

متوجه خواهید شد
    سپاس
    به خاطر گلایه دوستان و درخواست هایشان بابت کیفیت پایین در موقع پرینت یا اسکن ، البته با کسب اجازه از مهندس دهقان، این فایل رایگان شد و دسترسی آن برای عموم آزاد شد.

تشکر از شما
    کار بسیار ارزشمندی کردید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان خلاصه کتاب سیری در مبانی نظری معماری -دکتر معماریان MHAKBARI 1 9,435 ۱۳۹۵-۲-۲۴، ۱۱:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: ayda_nk
      غیر رایگان دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه sardarekord 6 33,817 ۱۳۹۴-۳-۱، ۱۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان خلاصه کتاب جدید و مهم ساختمان های بلند - دکتر گلابچی MHAKBARI 2 7,711 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۰۷:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت درس اخلاق اسلامی آیین زندگی به همراه کتاب اخلاق در قرآن-جلد1و2و3 atelieahjam 0 5,043 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۸:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود کتاب کنکوری و بسیار مهم سبک شناسی معماری ایرانی - پیرنیا MHAKBARI 3 15,604 ۱۳۹۳-۴-۲۳، ۰۹:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      غیر رایگان خلاصه کتاب سبک شناسی معماری اسلامی- دکتر پیر نیا maryam taban 0 1,878 ۱۳۹۳-۴-۷، ۰۹:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: maryam taban
      غیر رایگان کتاب گرافیک در معماری / نوشته پرفسور دی. کی. چینگ / نشر خاک ehsan_de 3 10,123 ۱۳۹۲-۱۲-۱۷، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان خلاصه کتاب جدید آرکی تایپی (رشته معماری) - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 4,664 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۸:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان خلاصه قسمتهاي مهم كتاب هنر در گذر زمان - هلن گاردنر(تصاویر) MHAKBARI 7 38,978 ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۷:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: shima220
      خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند MHAKBARI 0 3,306 ۱۳۹۲-۴-۱۵، ۱۱:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان