امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان کتاب گرافیک در معماری / نوشته پرفسور دی. کی. چینگ / نشر خاک
با سلام

کتاب گرافیک در معماری نوشته پرفسور دی. کی. چینگ و ترجمه خوب دکتر محمد احمدی نژاد ازنشر خاک تقدیم به دوستان معمار.
رویکرد و هدف کتاب آشنایی با روش های نمایش اشیا در بیان معماری می باشد. امیدوارم مفید واقع شود.
موفق باشید.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

میاسای ز آموختن، یک زمان
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، m.mohammadzadeh ، ahmad lotfi ، MUD ، elham-a ، Sahab ، taha.afshar92 ، .Utopia ، 0RKIDEH ، MHAKBARI ، khansa ، kiana7822 ، atelieahjam
(۱۳۹۱-۸-۳، ۰۹:۲۷ عصر)نازمعمار نوشته است: چرا من نمیتونم کتاب رو دانلود کنم؟

چون در بخش وی آی پی قرار داره .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
من عضو ویژه هم شدم ولی نمیتونم دانلود کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۲-۱۷، ۰۸:۱۲ صبح)pouyapishgar نوشته است: من عضو ویژه هم شدم ولی نمیتونم دانلود کنم

سلام بدلیل اینکه pdf است لطفا روی آن کلیک راست کرده و save link as را بزنید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان خلاصه کتاب سیری در مبانی نظری معماری -دکتر معماریان MHAKBARI 1 9,431 ۱۳۹۵-۲-۲۴، ۱۱:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: ayda_nk
      غیر رایگان دانلود کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم-جلد 2-احسان طایفه sardarekord 6 33,813 ۱۳۹۴-۳-۱، ۱۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خلاصه کتاب معماری غرب(ریشه ها و مفاهیم)-امیر بانی مسعود MHAKBARI 7 18,455 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان خلاصه کتاب جدید و مهم ساختمان های بلند - دکتر گلابچی MHAKBARI 2 7,711 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۰۷:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت درس اخلاق اسلامی آیین زندگی به همراه کتاب اخلاق در قرآن-جلد1و2و3 atelieahjam 0 5,043 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۸:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود کتاب کنکوری و بسیار مهم سبک شناسی معماری ایرانی - پیرنیا MHAKBARI 3 15,600 ۱۳۹۳-۴-۲۳، ۰۹:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      غیر رایگان خلاصه کتاب سبک شناسی معماری اسلامی- دکتر پیر نیا maryam taban 0 1,876 ۱۳۹۳-۴-۷، ۰۹:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: maryam taban
      غیر رایگان خلاصه کتاب جدید آرکی تایپی (رشته معماری) - دکتر گلابچی MHAKBARI 0 4,664 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۸:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان خلاصه قسمتهاي مهم كتاب هنر در گذر زمان - هلن گاردنر(تصاویر) MHAKBARI 7 38,964 ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۷:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: shima220
      خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند MHAKBARI 0 3,304 ۱۳۹۲-۴-۱۵، ۱۱:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان