امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه هفته دوازدهم طراحی شهری
برنامه هفته دوازدهم
 مباحث : مدیریت شهری ( منابع در پیوست ( رمز فایل onlyhvs )
تاریخ ایران : صفویان ( بخش مهمی در تاریخ است با دقت خوانده شود )
تعاریف ، اهداف ، مقیاس و اجزای طراحی شهری ( منبع : مقاله کند و کاوی در تعریف طراحی شهری / کوروش گلکار ، فرایند طراحی شهری / بحرینی ، طراحی شهری : گونه شناسی رویه ها و طرح ها / جان لنگ ترجمه بحرینی )  تنها قسمت های مربوط به موضوع را بخوانید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   مباحث عمومی پارسه -7.pdf (اندازه: 2.22 MB / تعداد دفعات دریافت: 107)
.rar   مدیریت شهری.rar (اندازه: 224.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 89)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، urbanDesign.h ، Brightness ، moienian ، U.D.SG ، oyster ، mha100
up...

پاسخ
به زودی سیر اندیشه ها به برنامه اضافه خواهد شد...

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، urbanDesign.h
سلام خسته نباشید .من از امروز شروع کردم بخوندن کتاب شارتاشهر رودارم میخونم که به برنامه شما برسم .فقط یه استرسی دارم اینه که چطور همه اون کتابهایی که اینجا شما گذاشتین تا حالا من نخوندم چجوری اونا رو بخونم ؟؟؟ من فارغ التحصیل مهندسی شهرسازی هستم کلاس دانشگاه هم دیگه ندارم .اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوست عزیز سلام
    این که شما در طول هفته وقت آزاد دارید و دیگه قرار نیست نگزان دانشگاه و رفت آمد باشید خیلی خوبه
    حق دارید ، دیدن این همه اسم و کتاب و تیتر استرس آوره اما کافیه شروع کنید
    خودتون متوجه میشید که اصلا انقدری که میترسیدین سخت نیست
    بهترین کار اینه که از این هفته شروع کنید و به صورت دو هفته یکی پیش برید تا به دوستانتون برسید
    آخرای برنامه خیلی سبک تره و حتما به دوستانتون میرسید
    موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,971 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,022 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,727 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,051 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,026 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,641 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,031 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: Yahgmur
      مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,951 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,550 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,979 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان