امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری
سلام خدومت تمام دوستان
رتبه 59 سال93 
اماده مشاوره رد مورد دروس زبان تخصصی مبانی طراحی شهری و تحلیل هست
انشاالله که سال موفقیت امیزی برای تمام کنکوری ها باشه و من بتونم دراین راه کمکتون باشم 63  4

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
داوطلبین طراحی شهری هستید؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من هستم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    الهام هستم
    دانشجوی شهرسازی دانشگاه آزاد اهواز
    تا شهریور هم ان شاالله ، پایان نامه امو تحویل میدم .

پاسخ
    منم هستم، باسلام

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      پریسا هستم
      دانشجوی شهرسازی یکسال تا فارغ التحصیلی دارم

پاسخ
      سلام.
      وقت همه بخیر
      منم هستم.
      ترم 4 شهرسازی ام.
      آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
      پاسخ
      با عرض سلام و وقت بخیر.
      من سولمازم. دانشجوی ترم 6 معماری هستم و قضد دارم کنکور طراحی شهری بدم(اونم به هدف تهران آخه شاگرد اول دانشگاه هستم و بدون کنکور میتونم ارشدمو همین دانشگاه بخونم ولی من علاقه ای ندارم دیگه تو این دانشگاه درس بخونم از طرفی به طراحی شهری علاقه مند شدم).وفتی دنبال منابع رفتم با کلی کتاب روبه رو شدم و جا خوردم.اگه امکانش هست اولا درمورد منابع اصلی راهنماییم منید علی الخصوص زبان....

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۴-۷، ۱۱:۵۹ عصر)الی89 نوشته است: الهام هستم
      دانشجوی شهرسازی دانشگاه آزاد اهواز
      تا شهریور هم ان شاالله ، پایان نامه امو تحویل میدم .

موفق باشی انشاالله 63

پاسخ
      (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۸:۱۴ صبح)amouei.akram نوشته است: با عرض سلام و وقت بخیر.
      من سولمازم. دانشجوی ترم 6 معماری هستم و قضد دارم کنکور طراحی شهری بدم(اونم به هدف تهران آخه شاگرد اول دانشگاه هستم و بدون کنکور میتونم ارشدمو همین دانشگاه بخونم ولی من علاقه ای ندارم دیگه تو این دانشگاه درس بخونم  از طرفی به طراحی شهری علاقه مند شدم).وفتی دنبال منابع رفتم با کلی کتاب روبه رو شدم و جا خوردم.اگه امکانش هست اولا درمورد منابع اصلی راهنماییم منید علی الخصوص زبان....

سلام سولماز جا ن مطمنم که با پشتکاری که دارید میتونید تو طراحی شهری هم موفق باشید اولین نکته ای که میخوام بهش تو جه کنی اینه که ایا واقعا دلت نمیخواد ارشد معماری شرکت کنی ؟؟؟؟ چرا ؟؟؟ واینکه هدفت برای شرکت تو طراحی شهری چیه صرفا چون دوست داری؟/

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره زبان mojtaba.db 0 740 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,189 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,032 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
        مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,865 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
      آخرین ارسال: zohreziaraty
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,530 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
      آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان