امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۱:۴۲ عصر)mahsa1984 نوشته است: ولی من 25 شدم افتادم بهمن

بستگی به واحد داره....که چند نفر با شرط معدل گرفته باشه....هر سال علوم تحقیقات تهران بین 3 تا 7 نفر معدلی میگرفت(بسته به متقاضی)....الان مثل اینکه شرط معدلی 7 نفر رو کامل گرفته که رفتید برای بهمن
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
یه سوال داشتم فردا ثبت نام اینترنتی شروع می شه یا فردا حضوری باید بریم واحد قبول شدمون؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۸، ۰۱:۵۵ عصر)اوراپوس نوشته است: یه سوال داشتم فردا ثبت نام اینترنتی شروع می شه یا فردا حضوری باید بریم واحد قبول شدمون؟

ثبت نام اینترنتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا اونجایی که من دیدم ثبت نام دانشگاه همیشه در همه مقاطع حضوری بوده........

پاسخ
    دوستان امیدی به تکمیل ظرفیت بهمن هست؟؟؟

من رتبه ام شده 55 یعنی یک نفر فاصله داشتم تا قبولی!! خیلی زور داره...!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دانشگاه ازاد قزوین نوشته ثبت نام اینترنتی قبل از مراجعه به دانشگاه ، اما قسمتی که برای سامانه ثبت نام باشه رو من نمی بینم ، میشه شمام تحقیق کنید که چه جوریاست؟[تصویر:  7.gif][تصویر:  26.gif] ممنون میشم

پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۸، ۰۲:۰۳ عصر)اوراپوس نوشته است: دانشگاه ازاد قزوین نوشته ثبت نام اینترنتی قبل از مراجعه به دانشگاه ، اما قسمتی که برای سامانه ثبت نام باشه رو من نمی بینم ، میشه شمام تحقیق کنید که چه جوریاست؟[تصویر:  7.gif][تصویر:  26.gif] ممنون میشم

من تو سایت دانشگاتون چیزی مبنی بر ثبت نام اینترنتی ندیدم.....اگه لینک دارین از طریق پیام خصوصی برام بفرستید

پاسخ
      چرا سایت علوم تحقیقات تهران اینجوریه؟ رو قسمت ثبت نام ورودی های جدید کلیک میکنم باز نمیشه. پس ما از کجا بفهمیم کی باید ثبت نام کنیم؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۸، ۰۲:۱۴ عصر)mh3 نوشته است: چرا سایت علوم تحقیقات تهران اینجوریه؟ رو قسمت ثبت نام ورودی های جدید کلیک میکنم باز نمیشه. پس ما از کجا بفهمیم کی باید ثبت نام کنیم؟

نیاز به رفتن سایت نیست..اطلاعیه مرکز آزمون شفاف و گویاست .....ولی برای شما
        http://srbiau.ac.ir/fa
        تو قسمت اطلاعیه ها زده راهنمای قبولی کارشناسی ارشد

پاسخ
        هوراااااااااااااااااااااا
        قبول شدم همدان
        رتبه 10 طراحی شهری 113

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۲-۷-۸، ۰۲:۲۰ عصر)Sahab نوشته است:
          (۱۳۹۲-۷-۸، ۰۲:۱۴ عصر)mh3 نوشته است: چرا سایت علوم تحقیقات تهران اینجوریه؟ رو قسمت ثبت نام ورودی های جدید کلیک میکنم باز نمیشه. پس ما از کجا بفهمیم کی باید ثبت نام کنیم؟

نیاز به رفتن سایت نیست..اطلاعیه مرکز آزمون شفاف و گویاست .....ولی برای شما
          http://srbiau.ac.ir/fa/news/5/bodyView/6...D9%86.html

لینک باز نمیشه که :(
          من قبولی بهمنم. باید چیکار کنم حالا؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,374 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
          آخرین ارسال: Sahab
            جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,266 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
            انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,408 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
            آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,514 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
            نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,532 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
            نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,343 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
            اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,256 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
            اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,418 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
            hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,574 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,178 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان