امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر
نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون كارشناسي ارشد گروه آزمايشي هنر روز دوشنبه مورخ 08/07/92 اعلام خواهد شد. دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون كارشناسي ارشد گروه آزمايشي هنر روز دوشنبه مورخ 08/07/92 اعلام خواهد شد، شركت كنندگان اين مرحله مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com نسبت به وضعيت خود اطلاع حاصل نمايند. دكتر اقبالي در ادامه افزود: پذيرفته شدگان مي توانند در روز سه شنبه مورخ 09/07/92 به واحدهاي پذيرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام قطعي خود اقدام كنند. دكتر اقبالي درخصوص مدارك موردنياز براي ثبت نام گفت: پذيرفته شدگان مي بايست اصل مدرك كارشناسي (ليسانس)، تأييديه فراغت از تحصيل، اصل شناسنامه و دو برگ فتوكپي خوانا از تمام صفحات آن، اصل و يك برگ كپي از كارت ملي، 6 قطعه عكس 4×3 تمام رخ (براي برادران مشمول 12 قطعه) و مدركي كه وضعيت نظام وظيفه برادران را مشخص نمايد، به همراه داشته باشند. منبع : http://www.pubr-azmoon.com/304_%D8%A7%D8...%86%D8%B1_
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط mahnaz_1414 ، mh3 ، Brightness ، مهری قنواتی
چی؟؟؟؟؟ یعنی مثلا من اگه قبول شم باید در عرض یه روز برم تهران واسه ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط یه روز؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    الان دقیقا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه من رو مشخص کنه چی هست ؟!کسی میدونه ؟
    من فقط یه برگه فراغت از تحصیل دارم و مدرک فارغ التحصیلیم و برگه لغو معافیتم 2 هفته دیگه صادر میشه !

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      همون فراغت از تحصیل کافیه فک کنم. وگرنه مدرک مهندسیمون که تا یکی دو سال دیگه آماده نمیشه.

پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۱۸ عصر)asroma08 نوشته است: الان دقیقا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه من رو مشخص کنه چی هست ؟!کسی میدونه ؟
      من فقط یه برگه فراغت از تحصیل دارم و مدرک فارغ التحصیلیم و برگه لغو معافیتم 2 هفته دیگه صادر میشه !

شما بچه کجایی؟ میتونی خودتو یه روزه برسونی تهران؟ من که حداقل دو روز وقت میخوام! باید یه روز برم دانشگاه گواهی فراغت بگیرم. عکس 3در4 هم ندارم! وسایل زندگی در خوابگاهم ندارم!

پاسخ
      یک روز که نیست......فکر کنم زمان ثبت نام رو خود دانشگاه مشخص میکنه. باید از دانشگاهی که قبول میشید شرایط رو بپرسید.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        بچه ها من هنوز پایان ناممو دفاع نکردم اگه قبول بشم میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۱۸ عصر)asroma08 نوشته است: الان دقیقا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه من رو مشخص کنه چی هست ؟!کسی میدونه ؟

وضعیت نظام وظیفه رو امور مشمولین دانشگاهتون مشخص میکنه. اگه غیبت نداشته باشید یه نامه بهتون میدن برای دانشگاه مربوطه یا خودشون نامه رو میفرستن. من اینجور شنیدم

پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۲۵ عصر)mh3 نوشته است:

شما بچه کجایی؟ میتونی خودتو یه روزه برسونی تهران؟ من که حداقل دو روز وقت میخوام! باید یه روز برم دانشگاه گواهی فراغت بگیرم. عکس 3در4 هم ندارم! وسایل زندگی در خوابگاهم ندارم!

تا تهران 3-4 ساعت بیشتر راه ندارم . اتفاقا مدارکم رو هم اون هفته کامل کردم چون حدس میزدم همه چیز اینقدر سریع پیش بره واسه همین زودتر رفتم دنبالش . اما فقط گیر همون نامه وضعیت مشمولین هستم که دقیقا هیچ کس نمیدونه چی هست دقیقا!

(۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۳۶ عصر)ارنیکا نوشته است: بچه ها من هنوز پایان ناممو دفاع نکردم اگه قبول بشم میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ اعلام نمره ی پایان نامه ، تاریخ فارغ التحصیلی محسوب میشه. اگه میخواید ثبت نام کنید باید فارغ التحصیل شده باشید .
        البته یکی از دوستان میگفت با دادن تعهد میتونید وقت بگیرید... حالا دیگه نمیدونم!

(۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۳۸ عصر)neorin نوشته است: وضعیت نظام وظیفه رو امور مشمولین دانشگاهتون مشخص میکنه. اگه غیبت نداشته باشید یه نامه بهتون میدن برای دانشگاه مربوطه یا خودشون نامه رو میفرستن. من اینجور شنیدم
        بله نامه میدن ولی گفتند 2 هفته زمان میبره و الکی نامه به کسی نمیدن. اصولش هم این هست که بین خود دانشگاهها این مدارک رد و بدل بشه اما اخه هم توی PDF و هم توی این مصاحبه گفته شده یه مدرک که وضعیت مشمولین رو نشون بده ، بیارید!

آخه به جز کسایی که مدرک فارغ التحیلی دارن و کسایی که کارت پایان خدمت دارند ؛ بقیه دستشون به جایی بند نیست

کسی میدونه ؟ از بچه ها کسی قبلآ با این شرایط ثبت نام کرده ؟این همه راه تا تهران نرم بعد گیر یه نامه مسخره که خودشون هم نمیدونند چی هست ، بشم!

دوستان راهنمایی کنید . الان من که تازه فارغ التحصیل شدم و به جز یه برگه فراغت از تحصیل، دانشگاه چیزی دیگه بهم نمیده و تا 2 هفته دیگه مدرک موقتم تازه آماده میشه باید چیکار کنم؟!

پاسخ
         سپاس شده توسط Sahab
        (۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۵۲ عصر)asroma08 نوشته است:
        (۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۲۵ عصر)mh3 نوشته است:

تا تهران 3-4 ساعت بیشتر راه ندارم . اتفاقا مدارکم رو هم اون هفته کامل کردم چون حدس میزدم همه چیز اینقدر سریع پیش بره واسه همین زودتر رفتم دنبالش . اما فقط گیر همون نامه وضعیت مشمولین هستم که دقیقا هیچ کس نمیدونه چی هست دقیقا!

(۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۳۶ عصر)ارنیکا نوشته است: بچه ها من هنوز پایان ناممو دفاع نکردم اگه قبول بشم میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ اعلام نمره ی پایان نامه ، تاریخ فارغ التحصیلی محسوب میشه. اگه میخواید ثبت نام کنید باید فارغ التحصیل شده باشید .
        البته یکی از دوستان میگفت با دادن تعهد میتونید وقت بگیرید... حالا دیگه نمیدونم!

(۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۳۸ عصر)neorin نوشته است: وضعیت نظام وظیفه رو امور مشمولین دانشگاهتون مشخص میکنه. اگه غیبت نداشته باشید یه نامه بهتون میدن برای دانشگاه مربوطه یا خودشون نامه رو میفرستن. من اینجور شنیدم
        بله نامه میدن ولی گفتند 2 هفته زمان میبره و الکی نامه به کسی نمیدن. اصولش هم این هست که بین خود دانشگاهها این مدارک رد و بدل بشه اما اخه هم توی PDF و هم توی این مصاحبه گفته شده یه مدرک که وضعیت مشمولین رو نشون بده ، بیارید!

آخه به جز کسایی که مدرک فارغ التحیلی دارن و کسایی که کارت پایان خدمت دارند ؛ بقیه دستشون به جایی بند نیست

کسی میدونه ؟ از بچه ها کسی قبلآ با این شرایط ثبت نام کرده ؟این همه راه تا تهران نرم بعد گیر یه نامه مسخره که خودشون هم نمیدونند چی هست ، بشم!

دوستان راهنمایی کنید . الان من که تازه فارغ التحصیل شدم و به جز یه برگه فراغت از تحصیل دانشگاه چیزی دیگه بهم نمیده و تا 2 هفته دیگه مدرک موقتم تازه آماده میشه باید چیکار کنم؟!

اگه دانشگاه کارشناسی آزاد بوده باشه.....راحت تر پیش میرین.....نکته : موقع فارغ التحصیلی یک برگه معرفی به نظام وظیفه بهتون دادن.....باهمون ثبت نام میکنن...برای خیال راحت شدن....زنگ بزنید نظام وظیفه دانشگاتون......

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,338 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
        آخرین ارسال: Sahab
          جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,186 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
          انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
          آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,445 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
          نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,478 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
          نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,299 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
          اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,210 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
          اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,382 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
          hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,404 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,098 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان