امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم
اگه قرار بود به چهره نمره بدن كه من الان هنوز داشتم واحدهايي كه افتادم و پاس مي كردم. البته قبول دارم بعضي اساتيد تحت تاثير نمره ميدن ولي ديگه قيافه نه :)
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط homayoon.d

پیام‌های داخل این موضوع
RE: من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم - توسط zolatan - ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۲۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,623 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,573 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,325 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,215 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
  رشته شهرسازی باطراحی شهری یکی هستند alireza 1 2,078 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  مصوبات مهم از سال 80 alireza 0 1,446 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۱:۴۴ عصر
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,881 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,425 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,315 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  باتوجه به پاسخ دوستان عزیز به سوال چرا بعضی از افراد اعتماد به نفس ندارند ، فهمیدیم FA.ARDAKANI 1 2,007 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان