امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو
پیام یک داوطلب:
سلام ببخشید قرار بود تا امروز ما که هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو سایت سنجش پیدا کنم از کجا باید ویرایش کرد؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 557 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,813 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم alireza 4 1,912 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مسافر
  من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,305 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتخاب عنوان طرح نهایی کارشناسی javadrigi 0 1,352 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: javadrigi
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,349 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,872 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,419 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم alireza 8 3,383 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: zolatan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان