امتیاز موضوع:
  • 100 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سورپرایز بزرگ سایت:مشخص کردن قسمت های مهم منابع واعلام بقیه منابع آزمون تشریحی تحلیلی
دوستان این تاپیک مربوط به قبل از کنکور عملی پارساله بیجهت منتظر نباشین:)
آخرین ارسال های من :

يك روز رسد ، شادي به اندازه ي كوه

يك روز رسد ، غمي به اندازه ي  دشت

افسانه زندگي چنين است عزيز

در سايه كوه بايد از دشت گذشت
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۱-۳، ۰۹:۳۷ عصر)8700113 نوشته است: دوستان این تاپیک مربوط به قبل از کنکور عملی پارساله بیجهت منتظر نباشین:)

ممنون از یادآوری شما

این تاپیک و تاپیک های مرتبط به آرشیو برنامه ریزی شهری منتقل شد.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط 8700113
(۱۳۹۰-۴-۴، ۰۱:۳۶ صبح)AliReza نوشته است:
سورپرایز بزرگ سایت:مشخص کردن قسمت های مهم منابع واعلام بقیه منابع آزمون تشریحی تحلیلی گرایش برنامه ریزی شهری سال 1390

سلام مهندسین عزیز

قسمت های مهم منابع مشخص شده شما میتونید پیام بدید و در 8 تیر ماه براتون بصورت پیام میفرستم.

از مهندس شیما به خاطر زحماتشون از طرف خودم وشما تشکر میکنم.

6 منبع و خبر جدید فایل pdf منبع شماره 3 برای درخواست کنندگان فرستاده شده اگر کسی فراموش شده(عمدی نبوده) پیام خصوصی بهم بده تا همون لحظه بفرستم.

موفقیت همه شما را آرزو دارم.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام.اگه لطف کنید و برای منم بفرستید ممنون میشم.
parviz_arc@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
خدا قوت ... قسمتهای مهم منابع رو برای من هم لطفا بفرستید . خدا خیرتون بده . power_ice66@yahoo.com[/font]
آخرین ارسال های من :

آن شو که باید شوی (نیچه )
    سلام ازتون ممنون میشم برای منم [email=بفرستید.nafiseheidari@gmail.com]بفرستید.nafiseheidari@gmail.com[/email]

آخرین ارسال های من :
      farhad18tir@gmail.com
      ممنون میشم بفرستید

آخرین ارسال های من :
        سلام. لطفا منابع رو واسه منم بفرستید.ممنون
        m_ghazimoghadam@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          سلام مهندس واسه منم بفرستین
          avindar1367@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          برای منم بفرستید ، ممنون میشم
          mohsen_roohani@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          سلام بیزحمت برای منم بفرستید baranam_1365@yahoo.com

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,837 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
            آخرین ارسال: atelieahjam
              اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,861 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,756 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
              اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,240 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
              اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,268 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
              نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1 1,253 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۲۹ عصر
            آخرین ارسال: atelieahjam
              موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,718 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
              قبولی صد در صد>سایتی که 5 روز دیگه داغ ترین سایت خواهد بود....برای دیدن آدرس کلیک کن alireza 1 1,853 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۱:۱۰ عصر
              (جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز alireza 30 24,653 ۱۳۹۲-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ صبح
            آخرین ارسال: omidi30
              [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,177 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان