امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393
سلام

آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393
برای دریافت شماره داوطلبی و رمز ابتدا در سایت ثبت نام کنید و اگر عضو هستید فقط در همین تاپیک درخواست دهید یا پیام خصوصی دهید.
درج فقط((درخواست رمز طراحی شهری 94))کافی است.
[آزمون چهارم](رایگان)_2 دی 93-برنامه ریزی شهری

[آزمون چهارم](رایگان)_2 دی 93-طراحی شهری

ابتدا ثبت نام کنید:
ثبت نام
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanDesign.h
سلام.
آقای دهقان رمز ورود و نام کاربری من همون قبلی ست؟ یا برای این آزمون باید دوباره رمز جدید درخواست کنم؟!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۱۰-۲، ۰۲:۴۶ عصر)urbanDesign.h نوشته است: سلام.
آقای دهقان رمز ورود و نام کاربری من همون قبلی ست؟ یا برای این آزمون باید دوباره رمز جدید درخواست کنم؟!

خیر نیازی نیست شما با همان نام و رمز وارد شوید و داوطلبینی هم که قبلا ثبت نام کردند رایگان شرکت کنند

پاسخ
5 دقیقه زودتر از موعد مقرر شروع شد.
آزمون چهارم:سه شنبه 2 دی ماه 1393...ساعت 18....جامع (رایگان) ..... در حال برگزاری است در صورتی که اطلاعات خودتان شامل مشخصات و شماره همراه و ایمیل را درست وارد نکنید پاسخنامه تشریحی و رتبه شما ارسال نخواهد شد

ابتدا ثبت نام کنید:

ثبت نام

پاسخ
عرض خسته نباشین. سطح سوالات خیلی بالا بود! مخصوصا مباحث عمومی! کلا از مباحثی سوال طرح شده بود که من اصلا منبعشو هم نمیدونستم!! ولی در کل راضی بودم. آقای دهقان 2 3 مورد از سوالات ایراد داشت :( .سوال 16 و 25 تاریخ ! سوال 19 مبانی نظری معماری و 20 تحلیل فضای شهری ( گزینه هاش با سوالاتش مطابقت نداشت)
تشکر فراوان

پاسخ
سلام من می خواستم در آزمون شرکت کنم . باید چه کار کنم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۰-۲، ۰۶:۵۵ عصر)urbanDesign.h نوشته است: عرض خسته نباشین. سطح سوالات خیلی بالا بود! مخصوصا مباحث عمومی! کلا از مباحثی سوال طرح شده بود که من اصلا منبعشو هم نمیدونستم!! ولی در کل راضی بودم. آقای دهقان 2 3 مورد از سوالات ایراد داشت :(  .سوال 16 و 25 تاریخ ! سوال 19 مبانی نظری معماری و 20 تحلیل فضای شهری  ( گزینه هاش با سوالاتش مطابقت نداشت)
    تشکر فراوان

سوال 19 مبانی نظری را اگر بقیه داوطلبین نیز ایرادی بر آن وارد کنند تغییر خواهیم داد.
    سوال 20 یک گزینه تکراری داشت که اصلاح شد.
    25 تاریخ اصلاح شد.
    16 هم اصلاح شد.
    برای شما و داوطلب دیگری که شرکت کردند جداگانه این 3 سوال آزمون گرفته خواهد شد و جواب شما اعمال خواهد شد.

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۰-۲، ۰۶:۵۹ عصر)elenoar93 نوشته است: سلام من می خواستم در آزمون شرکت کنم . باید چه کار کنم ؟

در سایت آزمون ثبت نام کنید و آزمون دهید.

ابتدا ثبت نام کنید:

ثبت نام

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۰-۲، ۰۶:۵۵ عصر)urbanDesign.h نوشته است: عرض خسته نباشین. سطح سوالات خیلی بالا بود! مخصوصا مباحث عمومی! کلا از مباحثی سوال طرح شده بود که من اصلا منبعشو هم نمیدونستم!! ولی در کل راضی بودم. آقای دهقان 2 3 مورد از سوالات ایراد داشت :(  .سوال 16 و 25 تاریخ ! سوال 19 مبانی نظری معماری و 20 تحلیل فضای شهری  ( گزینه هاش با سوالاتش مطابقت نداشت)
    تشکر فراوان

داوطلبین با شماره
    9407006
    9407007
    94033251144
    لطفا در آزمون زیر که شامل 3 سوال اصلاح شده هستند شرکت کنید:
    http://iranshahrsaz.com/azmoon/test.php?tid=32

پاسخ

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود 4000 مقاله با لینک مستقیم و دسته بندی شده ایران شهرساز به صورت رایگان-عیدی 94 alireza 0 1,357 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,705 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
      نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,756 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
      اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,239 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
      خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,655 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: moalyi
      اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,374 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
      جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,733 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
      [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,176 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
      عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 1 2,258 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۱:۰۹ عصر
      [اطلاعیه2]ارسال 2 تا از منابع آزمون تشریحی 1391+فایل یکی از منابع +سوالات تشریحی 90 alireza 215 109,122 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۳:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان