امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز
(۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۱:۴۰ عصر)m.fallahdoust نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۰:۱۰ عصر)azadeh.arch نوشته است: خانم مهندس فلاح دوست مرسی از حضورتون . کلی از خوندن حرفاتون انرژی گرفتم. همیشه کنارمون باشید و  بهمون امید بدید. من تنها مشکلم ناامیدیه. مخصوصا که پایه امع معماریه :-(
سلام ازاده عزيزم  خيلي خيلي خو شحالم كه تونستم بهت انرژي بدم اصلا نگران نباش و البته نا اميدم نباش ما ازما هميشه يادمون ميره چه چيزاي مهمي داريم فقط متمركز ميشيم رو چيزايي كه نداريم  درسته پايه شما معماريه و اطلاعات شهرسازي نداريد اما به چيزايي كه داري فكر كن يعني همون اطلاعات معماري كه دانشجويان شهرسازي ندارن و بايد تو اين دوره كسب كنن شما يه نگاه به سوالات تاريخ شهرسازي بنداز ببين چجوري طراحان سوالات دارن تاريخ شهريازيو به سمت تاريخ معماري خيلي نامحسوس هول ميدن پس خوشحال باش اينجوريام نيست كه چون پايه ات معماريه از بچه ها عقب باشي به خدا توكل كن مشكل اصلي منم تو دوران كنكورم نااميدي بود اما بعدش فهميدم چقدر الكي غصه خوردم درصورتي كه اگه به جاي نااميدي بيشتر رو كارم متمركز ميشدم شايد خيلي چيزا عوض ميشد پس اصلا نااميد نباش تلاش كن حتما نتيجه ميده??

(۱۳۹۴-۵-۳، ۱۲:۳۸ صبح)m.fallahdoust نوشته است:
(۱۳۹۴-۵-۱، ۱۱:۳۳ عصر)azadeh.arch نوشته است: سلام خانم مهندس فلاحت دوست. وقتتون بخیر. ممنون از همه ی دلگرمی که بهم دادین :-) من برنامه اتونو  انجام میدم. کل روزم آزاد هست اما نمیدونم چرا بیش از 6 ساعت در طول روز نمیتونم بخونم. بعضی ها که از صبح شروع مکنن تا آخر شب رو نمیتونم درک کنم! همین 6 ساعت هم که میخونم روز تموم میشه!! :-(  میشه لطفا راهنماییم کنین؟؟ ممنونم

پعزیزم 6 ساعت تو تیر ماه ساعت بسیا رمناسبی هست اگه شما میتونی برنامتو تو همین 6 ساعت بندی س یعنی موفق هستی به دیگران هم کاری نداشته باش هر کی زندگی و مدل درس خوندن خودشو داره اینو همیشه به یاد داشته باش هرچی از حاشیه ها دورتر باشی ترموفق تری تو این موسسات که من دیدم همیشه نصف ناامیدی بچه ها از این بود که وای فلانی اینو خونده من نخوندم وای فلانی اون کتاب تست و زده من نزدم من در جواب این حرفا همیه میگفتم به درکو رد میشدم شما که از چیز دیگه خبرندارین شاید اون خیلی کتابایی که شما خوندینو نخونده باشه اما نمیگه متاسفانه از این بحثای داغ همه جا هست اما ادم موفق اونیه که کارخودشو بدونه توجه به این حرفا ادامه بده  موفق باشید  ا

بی نهایت ازتون ممنونم خانم مهندس. چقدر حس خوبیه که شما در کنارمون هستین. چشم . افکار منفی و سعی میکنم از خودم دور کنم :-)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - توسط U.D.SG - ۱۳۹۴-۴-۱۱، ۱۲:۱۱ صبح
    RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - توسط U.D.SG - ۱۳۹۴-۴-۱۱، ۰۲:۱۹ عصر
    RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - توسط U.D.SG - ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۷:۰۸ عصر
    RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - توسط azadeh.arch - ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۱:۱۴ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,902 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,326 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,980 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,042 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,730 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,057 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,600 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,691 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,597 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,349 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان