ایران شهرساز
مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان جدید ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1592)
+--- انجمن: سایت مشاوره (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1689)
+---- انجمن: مشاوره کنکور (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690)
+---- موضوع: مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز (/showthread.php?tid=27687)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - m.fallahdoust - ۱۳۹۴-۴-۱۰

باارزوی موفقیت برای تمامی داوطلیبین عزیز

RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - mojtaba.db - ۱۳۹۴-۴-۱۰

ممنون مهندس

RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - پریسیما - ۱۳۹۴-۴-۱۰

ممنون مهندس فلاحت دوست .
این برنامه برای کل تیر ماه هست؟
یعنی تا پایان تیر ماه ما همه این منابع رو بخونیم؟

RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - U.D.SG - ۱۳۹۴-۴-۱۱

وقت شما بخیر
ممنون برای برنامه ای که تهیه کردید.

از منابع تحلیل فضای شهری ، کتاب آقای پاکزاد  "مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری" ، فصل های 1 تا 6 فعلا مطالعه کنیم ؟ یا فصل های 13 تا 18 که به گفته شما جزئی از منابع تحلیله را مطالعه کنیم ؟

RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - m.fallahdoust - ۱۳۹۴-۴-۱۱

(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۱۰:۱۷ عصر)پریسیما نوشته است: ممنون مهندس فلاحت دوست .

سلام عزیزم بجز کتاب گروتر که جز اولویت دومه بله از نظر من باید سعی کنید که تموم شه البته اگر قسمتیشو تموم نکردین هم میتونید به ماه بعد منتقل کنید اما به این نکته توجه کنید که ماه بعد هم برنامه به همین منواله پس اگه از این ماه بهش اضافه هم بشه کارتون سنگین میشه این برنامه به طور متوسط روزی 5 الی 6 ساعت وقت لازم داره که نه کمه و نه زیاد مدت زمان نرمالی هست که تا کنکور نه زده و خسته بشید و نه عقب بیوفتید از دیگران
به این نکته توجه کنید که شعار یه داوطلب کنکور باید این باشه
در مسیر باید اهسته اماااااااااااااا پیوسته حرکت کرد

(۱۳۹۴-۴-۱۱، ۱۲:۱۱ صبح)banoosg نوشته است: وقت شما بخیر
ممنون برای برنامه ای که تهیه کردید.

از منابع تحلیل فضای شهری ، کتاب آقای پاکزاد  "مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری" ، فصل های 1 تا 6 فعلا مطالعه کنیم ؟ یا فصل های 13 تا 18 که به گفته شما جزئی از منابع تحلیله را مطالعه کنیم ؟

در برنامه اشاره کردم 1تا 6 چون یه کتابو که پایه شهرسازی ونمیشه به بچه های معماری بگیم از وسط بخونن پس از اول شروع میکنیم اون نکته رو برای این گفتم که بدونید در کل رو این کتاب اینجوری فکر میشه اما فرقی نداره که جزوه منبع چه درسی بخونینش مهم اینه که بفهمیدش پس شما از همون اول شروع کن
موفق باشید

(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۸:۱۹ عصر)mojtaba.db نوشته است: ممنون مهندس

خواهش میکنم ایشالا براتون مفید باشه موفقیت شما ارزوی ماست

RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - پریسیما - ۱۳۹۴-۴-۱۱

(۱۳۹۴-۴-۱۱، ۱۲:۱۷ صبح)m.fallahdoust نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۱۰:۱۷ عصر)پریسیما نوشته است: ممنون مهندس فلاحت دوست .

سلام عزیزم  بجز کتاب گروتر که جز اولویت دومه بله از نظر من باید سعی کنید که تموم شه البته اگر قسمتیشو تموم نکردین هم میتونید به ماه بعد منتقل کنید اما به این نکته توجه کنید که ماه بعد هم برنامه به همین منواله پس اگه از این ماه بهش اضافه هم بشه کارتون سنگین میشه این برنامه به طور متوسط روزی 5 الی 6 ساعت  وقت لازم داره که نه کمه و نه زیاد مدت زمان نرمالی  هست که تا کنکور نه زده  و خسته بشید و نه عقب بیوفتید از دیگران
به این نکته توجه کنید که شعار یه داوطلب کنکور باید این باشه
در مسیر باید اهسته اماااااااااااااا پیوسته حرکت کرد

ممنون مهندس
همونطور که خودت.ن هم فرمودید برای اجرای این برنامه باید در روز 5 الی 6 ساعت زمان گذاشت و این در صورتیه که ما باید درس تاریخ و مباحث عمومی هم پیش ببریم. در واقع برنامه کلی ما کنکوری ها یک مقدار زیادی سنگین شد و دیگه نمیشه آهسته و پیوسته پیش رفت.
لطف میکنید اگر یه راهنمایی در مورد شیوه خوندن ارائه بدید که ما بتونیم از پسش بربیایم.
از سایر دوستان هم خواهش میکنم بیان و بگن چطوری قرار این همه منابع رو هم زمان جلو ببرن یعنی برنامه مطالعاتشون چطوریه؟

RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - U.D.SG - ۱۳۹۴-۴-۱۱

سلام پریسما 
وقت شما بخیر عزیز

اول از هر کتابی برای بار اول یک بار مطالعه انجام بده که ببینی مثلا در 2 ساعت چند صفحه میتونی مطالعه کنی بعد طبق اون برنامه بریز اینجوری منطقی و عملی تر هم خواهد بود 
برای زبان شروعش واقعا سخته ممکن درس اول ، 2 تا 3 روز طول بکشه برات اما بعد متوجه میشی که چطور باید وقتت و تنظیم کنی .
برای درس مبانی طراحی شهری، کتاب معاری معاصر غرب تا دلت بخواد پر از عکسه، باز هم بیبین در 2 ساعت چقدر میرسی مطالعه کنی.
درس فرآیند طراحی شهری هم  منبع اولش و مطالعه کن.
همه درسا هم به غیر زبان به نظرم یک روز در میان یا 2 روز درمیان مطالعه بشه و15 -10 دقیقه وقت هم برای خلاصه نویسی که 2 روز قبلش انجام دادی.
یک روشی هست برای مطالعه که 6 مرحله ای هستش، مطلبش و پیدا کردم میزارم تو سایت همه استفاده کنیم.

سربلند و سرافراز باشی

RE: برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز - پریسیما - ۱۳۹۴-۴-۱۱

دوستان کسی میتونه سوالات کنکور چند سال اخیر از کتاب فرایند طراحی شهری دکتر بحرینی رو برامون بزاره؟