امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
66 سوال تا این لحظه....دفترچه کنکور ارشد طراحی شهری 94 تاریخ برگزاری 16 بهمن 93
(۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۱۰:۱۶ صبح)a.n. نوشته است: سلام.
من برا کنکور خونده بودم ولی به نظرم در کنار سوالات بسیار آسونی که داشت سوالات سخت هم داشت و سوالات دوپهلو بود...

متاسفانه بعضی از سوالات تست هوش بودن بیشتر . مثلا وسط نقشه ایران رو پیدا کردن .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، barana
حالا جواب این سوال چی میشد؟ من که نزدم ولی فکر ککنم اصفهان میشد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من زدم یزد اما اکثر دوستان زده بودند اصفهان .

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۲:۴۴ عصر)moalyi نوشته است: حالا جواب این سوال چی میشد؟ من که نزدم ولی فکر ککنم اصفهان میشد
جوابش یزد میشه. من کشیدم خطهارو

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۵:۱۳ عصر)nassim_nassim نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۲:۴۴ عصر)moalyi نوشته است: حالا جواب این سوال چی میشد؟ من که نزدم ولی فکر ککنم اصفهان میشد

جواب به احتمال زیا یزده با این که به ظاهر تو استان اصفهان قرار داره ولی خود شهر یزد نزدیکترین محل تلاقی هست با توجه به متن سوال 41 41 41 41
    آخرین ارسال های من :

در میکده آن را به جامی نخریدند، درسی که در مدرسه آموخته بودم. Unit
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۲:۰۶ صبح)a.rahmani? نوشته است: سلام یعنی افتضاح تر از اینم میشد فقط به چند مورد از سوالای طراحی رو خدمتتون عرض میکنم تا اوج بدبختی و بی عدالتی رو دریابید:
    1-فقط 4 یا 5 تا از آمار سال 90 داده بود(جمعیت شهرنشین و امید به زندگی و شهرهای میلیونی و بعد خانوار -مورد داشتیم طرف با خوندن روزنامه یالغوز  هر 5 تاشو جواب داده یعنی 20 درصد)- بالای 10 تا تصویر دادن یعنی کلیسا داده بعد تو گزینه گفته مال باروک فرانسس یا باروک ایتالیا یا گوتیک فرانسه یا گوتیگ انگلیس- ساختمون داده سردرش علامت صلیب گذاشته بعد گفته این آمفی تیاتر رومیه یا کلیسا(یعنی بچه که چه عرض کنم جنینم میتونه بهش پاسخ بده
    2-همه میدونن از شار تا شهر جزو منابع اصلی اصلیه اما امسال دریغ از یه سوال؟
    3-حالا به چن تا سوال برنامه ریزی اشاره میکنم:چهل ستون بجز اصفهان تو کدوم شهره؟ هیپوداموس کیه؟ اصول هنری شهرسازی از کیه؟ روش 0 و 1 مربوط به کدوم روشهاس؟ کاخ آشور مال کدوم سبکه؟و... یعنی فرق بین کسی که خونده یا نخونده مشخص نیس
    4-طرف مکانهای عمومی خونده غرب قبادیانو خونده ولی بازم از اینام اونطور باید و شاید سوال نیومده؟ بعد سوال داده اگه یه ضربدر بکشی تو نقشه ایران نزدیکترین شهر کدومه
    من نمیدونم رشته تخیلیه یا سولا تخلین- اصلا این طراحا کین خدا میدونه
    یعنی مشگل اینجاس چرا باید کسی که نخونده بتونه جواب بده باید طرح سوالا یکم تخصصی تر شه. آخه این دردارو به کی بگیم ما

موافقم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۲:۰۶ صبح)a.rahmani? نوشته است: سلام یعنی افتضاح تر از اینم میشد فقط به چند مورد از سوالای طراحی رو خدمتتون عرض میکنم تا اوج بدبختی و بی عدالتی رو دریابید:
    1-فقط 4 یا 5 تا از آمار سال 90 داده بود(جمعیت شهرنشین و امید به زندگی و شهرهای میلیونی و بعد خانوار -مورد داشتیم طرف با خوندن روزنامه یالغوز  هر 5 تاشو جواب داده یعنی 20 درصد)- بالای 10 تا تصویر دادن یعنی کلیسا داده بعد تو گزینه گفته مال باروک فرانسس یا باروک ایتالیا یا گوتیک فرانسه یا گوتیگ انگلیس- ساختمون داده سردرش علامت صلیب گذاشته بعد گفته این آمفی تیاتر رومیه یا کلیسا(یعنی بچه که چه عرض کنم جنینم میتونه بهش پاسخ بده
    2-همه میدونن از شار تا شهر جزو منابع اصلی اصلیه اما امسال دریغ از یه سوال؟
    3-حالا به چن تا سوال برنامه ریزی اشاره میکنم:چهل ستون بجز اصفهان تو کدوم شهره؟ هیپوداموس کیه؟ اصول هنری شهرسازی از کیه؟ روش 0 و 1 مربوط به کدوم روشهاس؟ کاخ آشور مال کدوم سبکه؟و... یعنی فرق بین کسی که خونده یا نخونده مشخص نیس
    4-طرف مکانهای عمومی خونده غرب قبادیانو خونده ولی بازم از اینام اونطور باید و شاید سوال نیومده؟ بعد سوال داده اگه یه ضربدر بکشی تو نقشه ایران نزدیکترین شهر کدومه
    من نمیدونم رشته تخیلیه یا سولا تخلین- اصلا این طراحا کین خدا میدونه
    یعنی مشگل اینجاس چرا باید کسی که نخونده بتونه جواب بده باید طرح سوالا یکم تخصصی تر شه. آخه این دردارو به کی بگیم ما

موافقم

پاسخ
    جدا از بحث سخت یا آسون واقعا خیلی سوالا ضعیف بود...هر سال به یه نحوی حق بچه هایی که واقعا تلاش کردند رو ضایع می کنند...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط arch111
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۵:۲۵ عصر)unit 1 نوشته است:

جواب به احتمال زیا یزده با این که به ظاهر تو استان اصفهان قرار داره ولی خود شهر یزد نزدیکترین محل تلاقی هست با توجه به متن سوال 41 41 41 41

من تو دبستان این کارو کرده بودم و یادمه که یزد می شد . اما خب واقعا شک کردم بین یزد و اصفهان . درکل سوال بی ارزش این چنینی فقط حق یه عده ای رو ضایع می کنه و خیلی خوشحال نیستم که درست جواب دادم .

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۷:۴۳ عصر)alecferaa نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۵:۲۵ عصر)unit 1 نوشته است:

جواب به احتمال زیا  یزده با این که به ظاهر تو استان اصفهان قرار داره ولی خود شهر یزد نزدیکترین محل تلاقی هست با توجه به متن سوال 41  41  41  41

من تو دبستان این کارو کرده بودم و یادمه که یزد می شد . اما خب واقعا شک کردم بین یزد و اصفهان . درکل سوال بی ارزش این چنینی فقط حق یه عده ای رو ضایع می کنه و خیلی خوشحال نیستم که درست جواب دادم .

با طرح کردن این سوالا فقط حق اونایی که واقعا رو منابع وقت گذاشته بودن رو ضایع کردن!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,000 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,257 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,347 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,163 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,516 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,713 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,593 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان