امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1396 میباشد

سلام خانم مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 10 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 10 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
5-چطور میتوان رتبه تک رقمی یا رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
7- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
8-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 10 بیاورید؟
9-برنامه ریزی شما برای آزمون اسکیس چیست؟
10-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1397 شرکت کنند دارید؟
11-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
12-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
13-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
14-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 1397 چی هست؟
15-درصد رضایت تان از سایت و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
نقل‌قول: سلام خانم مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 10 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 10 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
5-چطور میتوان رتبه تک رقمی یا رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
7- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
8-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 10 بیاورید؟
9-برنامه ریزی شما برای آزمون اسکیس چیست؟
10-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1397 شرکت کنند دارید؟
11-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
12-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
13-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
14-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 1397 چی هست؟
15-درصد رضایت تان از سایت و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.

1-شیوا شیخ فرشی دانشجوی ورودی 92 شهرسازی
2-در دانشگاه هنر اصفهان تحصیل میکنم و با معدل 18/50
3-من هیچ درسی رو کنار نذاشتم و همه سرفصل ها رو مطالعه میکردم در کنکور هم تونستم درصد قابل قبول در هر سرفصل رو بدست بیارم.
4-قبل از شروع مطالعه انتظار کمی تاز خودم داشتم و فکر میکردم با رتبه بین 100-150 بتونم یه دانشگاه معمولی قبول بشم.رتبه زیر 50 واسه من دست نیافتنی بود
5-مهمترین نکته برای موفقیت در کنکور از نظر من پشتکاره.اینکه بدونی هرجوری شده باید به هدفی که داری برسی.بعد از اون اینکه برای همه دروس به یه اندازه وقت بگذارید و هیچ سرفصلی رو کنار نذارید چون میانگین بالا در همه سرفصلا میتونه شما رو به رتبه بالا برسونه
6-من مطالعه رو از اواسط آبان 95 شروع کردم و از اواسط فروردین فقط به دوره و جمع بندی پرداختم.
7-خیر من در کلاسهای هیچ موسسه ای شرکت نکردم.تنها حامی من مهندس مصطفی حسینی دانشجوی طراحی شهری هنر اصفهان بودند که همیشه بهم کمک کردند وتجربه هاشون رو در اختیار من میذاشتن.
8-اولین عامل اینکه ایمان پیدا کردم که میتونم جزو بهترینها باشم همین باعث میشد که با پشتکار ادامه بدم و هرروز مداوم مطالعه داشته باشم.من تعداد خیلی زیادی از منابع رو مطالعه کردم ولی اینکه بدونید از هر منبع کدوم بخشهارو مطالعه کنید خیلی مهمه. راهنمایی های دوستان و دانشجوهای موفق که سالهای قبل کنکور رو پشت سر گذاشته بودند هم خیلی به من کمک کرد.
10-توصیه میکنم هرموقع که تصمیم به شروع گرفتند در تصمیمشون مصمم باشند و به خودشون اطمینان داشته باشند.توصیه بعدی من این هست که در طول این چندماه همزمان با دروس جدید دروس قبلی رو حتما بصورت مداوم دوره داشته باشند.دوره باعث تثبیت مطالب در ذهن میشه
11-معماری معاصر غرب، زیبایی شناسی در معماری، محیطهای پاسخده، شارتاشهر، تاریخ شکل شهر، طرحها و برنامه ها، نظریه های شهرسازی معاصر
12-من بجای خلاصه نویسی از روش هایلایت استفاده کردم که سرعت مطالعه رو بالا میبره و شما میتونید چندین و چندبار هایلایت هاتون رو دوره کنید
13-بله تا حدود زیادی.من بعد از مطالعه منابع دست اول، خلاصه های اون منبع رو از سایتها و کانالهای مختلف جستجو کرده و برای درک بیشتر مطالعه میکردم
15-خیلی کار مثبت و خوبیه که سعی میکنید داوطلبان رو با منابع و تجربیات دیگران آشنا کنید.متشکرم از شما و امیدوارم موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,868 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 955 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان