امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره من شار تا شهرو قبلا خوندم اولین کتابم بود که خوندمش ولی الان بازش میکنم انگار دفعه او
12:01 fffffff.nnnnn فقط یه مساله ای من شار تا شهرو قبلا خوندم اولین کتابم بود که خوندمش ولی الان بازش میکنم انگار دفعه اول . دارم مطالبشو میبینم . نمیدونم تو این وقت کم دوباره برگردم خودشو بخونم یا چون خلاصشو بهتر میفهمم همون خلاصشو بخونم . ؟

12:01 fffffff.nnnnn واقعا خلاصش قابل فهم تر از خودش هست
12:01 fffffff.nnnnn اخه کتاب مهمی هم هست
12:01 fffffff.nnnnn از مهندس فروغ پرسیدم گفتن خودشو بخون . میترسم خودشو. بخونم و نفهمم باز . اونوقت وقت خوتدن خلاصشو هم لز دست بدم
12:02 fffffff.nnnnn از دست بدم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بنظر من 1بار بشینید خوب سوالای تاریخ سالهای قبلو نگاه کنید که متوچه تیپ سوالای تاریخ ایران بشید بعد بشینید کتابو از اول بخونید و نکات مهمشو یادداشت کنید بعدشم بشینید همین خلاصه ای که خودتون از کتاب نوشتینو بخونین چون از شار تا شهر جزو منابع اصلی وخیلی مهم هست بنظرم ارزش اینو داره که بازم وقت بزارید کتابو بخونید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، lofra
حتمابخون.یک کتابی که سوالات زیادی ازش میاد رو زیاد بخونی بهترازاین هست که کتابای کم سوال، زیادبخونی. هنوزدوماه وقت هست.الان کتابای اصلی روخوب مرورکن بعد سایرکتابا. وقت مطالعه روزیادکن تابتونی برسی.موفق باشی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    مهم نیس کی چی میگه...حتی مشاوری که پیشش رفتی...تو بلاخره کار خودتو میکنی...حرفای منم مثه بقیه ادمایی که ازشون مشورت گرفتی تکرار مکررات و توضیح واضحاته که خودت بهتر از همه میدونی و بیشتر از بقیه به شرایطت واقفی....
    میدونم که میدونی اوایل بهمن، وقتی که فقط پونزده روز وقت داری،به خودت کلی بد و بیراه میگی که چرا انقد وقت تلف کردی....بهتره از همین حالا خلاصه مباحث بخونی اگه وقت کردی کتابم بخون...البته خلاصه شارتا شهر عینه خوده کتابه...کتابی که برا حکومتای قبل اسلام فقط بیس صفه نوشته اونم سه چار صفش تصویره زیاد با خلاصه فرقی نداره...فقط ادبیات نوشتاری کتابای خلاصه موسسات سلسیستر از حبیبیه....خلاصشو بخون...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,321 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,412 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,644 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
      یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,409 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
    Heart مشاوره برنامه ریزی هر هفته تا کنکوری تازه Sh@bn@m 31 5,600 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: Sh@bn@m
      من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,249 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: bahare23
      من اسکیسم بد نیس (متوسط رو به بالا ) با تمرین میتونم با رتبه ناپلئونی 731 امیدوار به قبولی باشم؟ (دوره های غیر روزانه) mahsa j 1 904 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر
      با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه alireza 5 2,844 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۲:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: واژه
      خلاقیت فردی چقدر در مرحله2 شهرسازی تاثیر داره؟؟؟منظورم اینه که بتونیم چیزهایی در تراف alireza 2 1,839 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      چجوری میتونم دفترچه B طراحی شهری 94 رو دانلود کنم؟ هرجا میرم فقط دفترچه A رو که سازم alireza 0 1,761 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۴۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان