امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از
پیام یک عضو:
سلام

من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟!
از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم ازمایشی کنکور دادم و رتبم حدودا 1000 شد! از طرفی هرطور شده میخام سال دیگه ارشد قبول شم و همه میگن که قبولی تو طراحی سختره و اگه حتما میخای سال دیگه قبول شی برو برنامه ریزی! درضمن من روزانه ترجیحا تهران میخام!
حالا میخام شروع کنم و دولم که چیکا کنم لطفا راهنماییم کنید تا تصمیم نهاییمو بگیرم.ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
درود برشما...
شما علاوه بر علاقتون باید به توانایی هاتون هم واقف باشین اگر میبینید در بحث اسکیس خیلی ضعیف هستین و سختتون هست و با تمرین و کلاس دستتون قوی نمیشه برنامه ریزی انتخاب کنین
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، sepide s
سلام به شما دوست عزیز.
 سوال اصلی در انتخاب رشته این نیست که" کدوم رشته خوبه؟"، بلکه اینه که "من برای کدوم رشته خوبم؟"
 درصد خوب در اسکیس طراحی آوردن،طبیعتا از اسکیس برنامه ریزی سخت تره چون باید بیان تصویری خیلی قوی داشته باشه. 
اما ببینید اگر به فرض شما دست قوی ای نداشته باشید می تونید با تمرین قوی اش کنید، اما اگر ذهن قوی و ایده های خلاقانه لازم برای طراحی شهری نداشته باشید و نتونید خارج از چارچوب های معمول فکر کنید،حتی در صورت قبولی، تو این رشته احتمال موفقیتتون کمتره.
در عوض اگر ذهنتون چارچوبی و برنامه ریز باشه، تو برنامه ریزی موفق ترید. در مجموع به نظرم باید بیش از دست به ویژگی های فکری تون توجه کنید. 

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واقعیت میخواین ؟ 1: نمی دونم پسرین یا دختر . اما من فرضمو بر پسر بودنتون میذارم. اگه سربازی دارین برین سربازی و بعد بیاین ارشد بخونین. اینو از من که الان تموم کردم ارشد قبول کنین. باور کنین ارشد اصلا اش دهن سوزی نیست و قرار نیست توش چیزی یاد بگیرین و همیشه واسه ارشد خوندن وقت هست. ولی اگه سربازی ندارین ببینین کدوم رشته با مهارت شما جور در میاد.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
اگه پسرین برو سربازی!! و بعد سربازی بیا بشین ببین میخوای چیکار کنی واگه دختری برو GIS بخون!! نه طراحی و نه برنامه ریزی هیچ کدوم رشته مناسبی برای کار و درآمد زایی نیستن1 وقت تلف کنیه.... و اونایی هم که میگن نه ه ه ه من برا علم میخوام! این بحثش جدا .... رشته با خودشم مشکل داره! چه برسه به علم ....
خلاصه کلام هیچ جایگاهی توو ایران نداره....
واگه موقعیتت هست که بری خارج از کشور صد در صد برو urban design....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sepide s
سلام منابع ارشد gis چیا هستن ؟راهنمایی میکنین؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,926 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,894 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,707 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58
      من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,992 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: Yahgmur
      فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,988 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: Sh@bn@m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان