امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۹-۱۳، ۱۲:۳۴ عصر)Sh@bn@m نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۱۳، ۱۲:۰۴ عصر)khansa نوشته است: درود خدمت مهندسین محترم
لطفا نظرتون رو نسبت به طبقه بندی این کتابها به ترتیب اهمیت بفرمایید اگه حوصله تقسیم بندی مبانی مباحثی اقلام مورد نظر و داشتید که خیلی هم خوووووب....
سیر اندیشه 3
برنامه ریزی شهری در ایران مجتهدزاده
شهرسازی تخیلات واقعیات شوای به ترجمه حبیبی
زیرساختهای شهری بهزادفر
آفرینش مرکزشهری سرزنده
هویت شهر
باشهر و منطقه در ایران شیعه
فضاهای عمومی و خصوصی
مدیریت و حکمروایی شهری
شبکه ارتباطی قریب
تراکم در شهرسازی عزیزی
تاریخ شهر دراروپای پاکزاد
اصلاح نظام مدیریت توسعه شهری درایران مهدی زاده
البته منظورم اینه از دید با تجربه های کنکوری کدوم در اولویت هست و به همون ترتیب اولویت اگر دبدگاهتون رو بدونم سپاسگزار میشم .... خودم که فکر میکنم سیر 3 و اصلاح نظام مدیریت توسعه و تاریخ اروپای پاکزاد در اولویت کنکوری باشه.....
سوال بعد در خصوص کتاب محیط زیست طبیبیان آیا خوندنش توصیه میشه ؟
سپاس

مهندس بنده طی تحقیقاتم رو ی سوالات90 تا 93 چیزی که برای خودم دریافت کردم این بود
البته اینایی رو که من دیدم 
مهمتریناش
1-تاریخ پاکزاد با 9 رای
2-زیرساخت شهری بهزاد فر با 5رای
3-با شهر منطقه با 5 رای
4-هویت شهری با 4 رای
5-تراکم در شهرسازی با 4 رای
6- شهرسازی تخیلات و واقعیت و و تقریبا بقیه با یک یا دو رای بوده اند
از روس سوالاس کنکور خودم برداشت کردم

و منبع دیگه این که خانه شهرسازان از سال 83 تا 89با استفاده از تکرار منابع
1- با شهر و منطقه
2-تراکم در شهرسازی
3-زیرساخت شهری
4-اصلاح نظام مدیریت مهدیزاده
5-شبکه ازتباطی قریب
6-فضاهای عمومی خصوصی
7-شهرسازی تخیلات حبیبی
8-هویت شهر
9-در مورد تاریخ پاکزاد و مدیریت حکمروایی شهر مراکز سرزنده حرفی نزده بود

در مورد محیط زیست طبیبیان در حد روخوانی باشه چون تکرار سوالات در حد یک یا دو بوده اما بد نیست یه نگاهی بهش داشته باشی

اینم صحبت برخی بزرگان در مورد بعضی از کتب

[rtl]فضاهای عمومی خصوصی،نوریان[/rtl]

کتابی که حجم زیادی از سوالات مباحث سال 90 رو داشت(کنکور جنجال برانگیز ارشد)،دیگه هم سوال نیومد ازش،در حقیقت سال 90 یکی از طراحان سوال فرشاد نوریان بود که از کتاب خودش سوال داد،من نخوندم فکر هم نمیکنم دیگه سووالی بیاد.کتاب بحث های جدید و جدی رو مطرح میکنه،فقط حفظ کردن نیست،کتاب رو باس بفهمید

[rtl]شبکه ارتباطی ،فریدون قریب[/rtl]

[rtl]خود کتاب نیاز به خوندن نیست،اینم جزو کتاب هایی که بعد از یه سال طراح بودن قریب،سر و کلش جزو لیست اومد،همون خلاصه مباحث ها یا چزوه های موسسات یهش اشاره کردن،کفایت میکنه.[/rtl]

[rtl]شهرسازی واقعیت و تخیلات،حبیبی
قسمت توضیح اول کتاب در مورده فرهنگ گراها و .. رو حتما بخونید.بیشتر رتبه هاب 1-10 بخونن.باقیه دوستان خلاصه مبانی پارسه خیلی خوب توضیح داده احتیاج نیست به خوندن کتاب.ولی حتما یکی از این دوتا کاررو انجام بدین،سوال میاد ازش.

زیرساخت های شهری،بهزادفر

یکی از جنجالی ترین کتاب های ارشد،سوال میاد،نمیاد،میاد،هرساله یه دونه میاد اقلا

بخونیم،نخونیم،زیاده نخونیم،سوال میاد بخونیم،اگه خیلی بیکارهم هستین نخونین دوسه تا خلاصه از کتاب هست که اونارو بخونین.من خلاصه رو خوندم،تو کنکور اومد و زدم.شاید میومد من نمیتونستم بزنم الان اینجا نوشته های منو نمیخوندیدن،منطورم اینه همه چی با احتمال هست،کسی که همه مطالب رو خورده باشه یکی دوتا بیشتر نیستن،تازه اوناهم خیلی وقتا یه رقمی نمیشن.

تاریخ های ایران و جهان پاکزاد
کتاب بخش بندی شده است،شرایط اجتماعی و اقتصادی و .. فقط روخوانی شود واگر نکته ای داشت یادداشت،بخش های کالبدی کامل خونده شود با دقت

تراکم در شهرسازی،عزیزی
قسمت های تعریف تراکم و توضیح در مورده نظریات جدید فقط کافیه

انسان،محیط زیست،طبیبیان
حرفای سنگین داره کتاب ، ولش کن،یه سری نکته حفظی چی کجا اتفاق افتاده رو بلد باش+قسمت های توضیح توسعه پایدار رو خوبه خوب یاد بگیر

ببخش عزیزم که زیاد حرف زدم
[/rtl]

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   خانه شهرسازان.docx (اندازه: 27.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 21)
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa

پیام‌های داخل این موضوع
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط raoof - ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۱:۵۳ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط z.s - ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۹:۴۲ صبح
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۱:۳۱ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۷، ۱۱:۲۲ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۱:۳۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۱۱:۵۵ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۱:۰۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط Sh@bn@m - ۱۳۹۳-۹-۱۳، ۱۲:۳۹ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۹-۱۷، ۰۲:۵۳ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۱۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط z.s - ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۷:۵۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۸:۰۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۹:۰۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۱۱:۱۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,695 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,522 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,357 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,496 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,435 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,962 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,871 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,388 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,980 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,865 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان