امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94
با سلام خدمت دوستان عزیز کنکوری . ان شاالله که تا به الان خوب استراحت کرده باشید و کم کم آماده ی خوندن بشید . جلسه ی اول رو شروع میکنیم. از مهندس احسان دیگر مشاورهای عزیز کمال تشکر رو داریم بخاطر همکاری شون و وقتی رو که برای شما عزیزان اختصاص میدن.

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، mahan ، khansa
مهندس انگار کسی نیست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۸، ۰۹:۲۹ عصر)'mahan' نوشته است: مهندس انگار کسی نیست؟

شما سوالاتتون رو مطرح کنید. مهندس 327 هستن. لینک جلسه برای دوستان ارسال خواهد شد تا سوالاتشون رو مطرح کنند

پاسخ
مهندس حقیقتا من شاغلم و انتظاری که دارم اینه که تمام برنامه رو واسه کسایی که فارغ التحصیل هستن یا ترم آخرن و واحد کمی واسه پاس کردن دارن برنامه ریزی نشه طوریکه آدمایی مثل من نتونن خودشونو وفق بدن!
چیز دیگه ای که بنظرم خوب میاد اینه که دوباره مثل سال قبل همه دوستان از کتابایی که میخونن نکته برداری کنن و مهترینشونو واسه استفاده بقیه رو سایت قرار بدن.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
یه درخواستی که من دارم اینه که اگه بشه یه لینک اختصاصی واسه کاربرد مدل و آموزش اون لااقل بصورت نکات مهم قرار بدیم من فکر میکنم ایراد بسیاری از دوستان مدله !بقیه دروس با توجه به خوندنی بودنشون خیلی راحتتره و افراد با توجه به وقتشون وسطح علمی خودشون میتونن راحت باهاش کنار بیان....!

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، E.Y.I
سلام دوستان، خب ظاهرا جلسه بدون اطلاع رسانی شروع شده[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img] بدون مقدمه میرم سراغ بحث اصلی.

واسه مباحث  شهرسازی قراره با مبحث طرح های توسعه شهری شروع کنیم، واسه مبانی نظری هم تاریخچه برنامه ریزی شهری.

منابع بخش مباحث:

نظام برنامه ریزی و طرح های توسعه شهری ، کتاب طرح و برنامه های بهزادفر، کتاب قوانین شورای عالی بخش های مربوط به قوانین طرح ها، شیوه تحقق طرح های توسعه شهری در ایران مهندسان شارمند جلد 1 و 2 ، کتاب سبز شهرداری ها جلد طرح های توسعه شهری.

منابع بخش مبانی نظری برنامه ریزی شهری:
 سیر تحولات برنامه ریزی شهری،برنامه ریزی راهبرد توسعه مهدی زاده، تکنیک های برنامه ریزی زیاری ( فصل های مربوطه )، کتاب سبز شهرداری ها جلد کاربری اراضی

منابع بخش تاریخ:
کتاب تاریخ شکل شهر جیمز موریس تا ابتدای یونان، شار تا شهر حبیبی تا ابتدای اسلام، تاریخ ایران پاکزاد تا اول اسلام( با تاکید بر بخش های کالبدی و اجتماعی ).

منابع بخش امار:
امار توصیفی از کتاب آمار در مدیریت و حسابداری رنجبران، و یا کتاب طورانی .

واسه تاریخ فقط و فقط و فقط کتاب بخونید اصلا و ابدا به خلاصه مباحث و جزوات اکتفا نکنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، javad jamshidi
عذر می خوام
تو این کارگروه برنامه مطالعاتی جزیی تر هم ارایه میشه
که مثلا تو تایم یه هفته ای چه مباحثی خونده شه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۸، ۱۰:۲۱ عصر)'line12' نوشته است: عذر می خوام
تو این کارگروه برنامه مطالعاتی جزیی تر هم ارایه میشه
که مثلا تو تایم یه هفته ای چه مباحثی خونده شه

سلام، قبلا مشابه این سوال پرسیده شده که همچین جوابی دادم:
نقل‌قول:
توانایی و مدل درس خوندن آدما خیلی با هم فرق داره، یکی رو میبینید 12 ساعت در روز میخونه و بازدهی خیلی کمی داره، یکی هم هست با دو ساعت خوندن به تسلط میرسه، یکی هست اگه مثلا امروز 8 ساعت بخونه دیگه تا یه هفته توانایی درس خوندن نداره، یکی هم هست که عادت داره و اگه روزی 15 ساعت نخونه روزش شب نمیشه
[تصویر:  4.gif]
 زیاد به زمان تکیه نکنید، اول توانایی خودتون رو بسنجید چون نکته ای که خیلی اهمیت داره اینِ که نباید کم بیارین تو این راه، اتفاقی که واسه خیلیا میفته، همه خوب شروع می کنن، همه واسه رتبه تک رقمی شروع به خوندن میکنن اما خیلیا وسط راه ریزش می کنن، الان سرشار از انگیزه هستین اما یه روزی میرسه که نسبت به هرچی جزوه و کتاب هست حس تنفر! پیدا می کنین.
[align=right][align=right]من همیشه مینیمُم تایم رو مشخص می کنم، حالا اگه یه نفر میتونه 3 برابر اون تایم درس بخونه، یکی هم نمیتونه به همون قناعت کنه، البته بگم که اگه همین مینیمم تایم رو هم رعایت کنید و به خوندنتون تسلط داشته باشین قطعا رتبه زیر 50 میارین.

ببینید چیزی که مهمِ اینِ که بتونید تو مدت یه ماه اون منابعی که قرار دادم رو مطالعه کنید، تایم مطالعاتیون نباید از هفته ای 30 ساعت کمتر بشه یعنی میانگین حدودا روزی 4 ساعت، این 4 ساعت رو هم میتونید روزی 50 دقیقه زبان، 50 دقیقه تاریخ، 60 دقیقه امار و 80 دقیقه هم روز در میون مباحث و مبانی بخونید. هر چقدر تایم مطالعاتیتون رو افزایش میدین این نسبت رو هم ببرید بالا، البته علاوه بر این از تایم های مردتون هم واسه مرور واژگان زبان حتما استفاده کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط javad jamshidi ، Brightness
سلام دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کسی نیست؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,715 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,305 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,470 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,332 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: maral.msd
  مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,939 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
آخرین ارسال: n.houresfand
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,181 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,115 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,797 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان