امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۴:۴۵ عصر)نجران نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۴:۳۳ عصر)elnaz.h نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۵۸ صبح)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۴۰ صبح)elnaz.h نوشته است: من قبول نشدم مهندس جان..از این نام کاربری مخاطب خاص هم استفاده میکنه ایشون قبول شدن هنر تهران
(مثل اینکه ساختن یه کاربری جدید براشون سخته..خخخخ :)

چه جالب 4 . انشالله همکلاس هم بشید پس ...

(۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۴:۱۷ عصر)نجران نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۵، ۱۰:۱۱ عصر)Brightness نوشته است: سلام دوستان. خوبید؟ اوضاع درس خوندتون چطوره؟خوب پیش میرید؟

سلام. مرسی.والا من یه برنامه ریزی واسه خودم انجام دادم که هر روز 3 تا کتاب رو بخونم الان 3 روز داره از برنامه ریزیم میگذره ولی کامل نمیتونم انجامش بدم واسه خاطر دانشگاه و کلاساش دارم سعی میکنم از خوابم بزنم و کلا روش زندگیمو تغییر بدم تا شاید بتونم موفق شم Sigh

این روش جواب نمیده
بر اساس کتاب برنامه ریزی نکن .منم اول بر اساس کتاب میخوندم بعد فهمیدم اشتباهه براساس مبحث بخون مثلا برنامه امروز من:

تاریخ جهان: تمدن مایا( موریس + خلاصه پ ا ر سه)  5 صفحه حدودا چون تاریخ خوندم روون نیست
زبان: درس اول گرامر
سیر اندیشه :پیش شهرسازی ترقی گرا (سیر رو برعکس تاریخ اول خلاصه اشو میخونم بعد کتاب پاکزاد)
آمار: اینو مبحث اولو خوندم میخوام 30 تا تست بزنم

شاید منظورمو بد رسوندم .منم امروز برنامم اینجوری بود
شار تا شهر ص68تا 92
درس4 زبان عمومی +جزوه
روشهای برنامه ریزی منطقه ای مرور فصل 1
خلاصه کتاب برنامه ریزی شهرهای جدید ص1 تا 10
فوق برنامم: خلاصه امار و جمعیت
که چون برنامه دیروزم ناقص شد چند صفحه از برنامه دیروزمو طرف صبح خوندم

به نظر من اشکال نداره چون شاید مثلا درس 4زبان سخت بوده به جای یک ساعت 2 ساعت وقت گرفته خب مجبورا به یک درس نمیرسی دیگه
برنامه ریزی بیشتر برای منسجم شدن فکر برای خوندنه که سر درگم نشی
اگر به 70 درصد برنامت رسیدی برنامت معقولانه بوده اگر کمتر از 50 درصد باشه یا کم کاری کردی مثلا رفتی مهمونی یا برنامه ات با سرعت خوندن و وقتت مچ نیست باید عوضش کنی و نباید خیلی واهی برنامه بنویسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، نجران

پیام‌های داخل این موضوع
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط raoof - ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۱:۵۳ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط z.s - ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۹:۴۲ صبح
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۵:۱۱ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۱:۳۱ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۷، ۱۱:۲۲ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۱:۳۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۱۱:۵۵ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۱:۰۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۹-۱۷، ۰۲:۵۳ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۱۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط z.s - ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۷:۵۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۸:۰۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۹:۰۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۱۱:۱۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,655 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,522 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,357 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,496 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,434 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,961 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,871 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,388 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,978 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,861 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان