امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
منم جا داره از شما و مهندس دهقان بابت راهنمایی و دلگرمی ک ب بچه ها میدین تشکر کنم.
مهندس ی سوال ؟ کتاب تکنیکهای برنانه ریزی شهری چقد اهمیت داره چون من کتابشو ندارم اگه خوندنش ضروریه تهیه کنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
اره کتابش پیدا نمیشه
مطالبش خیلی مهمه حداقل خلاصشو پیدا کنین بخونین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، raoof
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۱:۰۴ صبح)mj.noori1992 نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر)نجران نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۹ عصر)Brightness نوشته است: از مهندس رئوف هم سپاسگزاریم برای ایجاد تاپیک. شما خودتون توی چه مرحله ای از خوندن هستید؟ مهندس نجران شما چطور؟تا به اینجا شما سه نفر توی تاپیک اعلام حضور کردید،از خودتون شروع کنید تا بقیه دوستان هم رغبت پیدا کنن و به جمع شما بپیوندن. مشاوران هم در کنار شما خواهند بود.

من همینجور که گفتم اواخر مرداد فصل1 شار تا شهر رو خوندم و بعد به خاطر مشکلی که پیش اومد نخوندم تا هفته پیش که تا دیشب فصل 1 برنامه ریزی منطقه ای از زیاری رو تموم کردم راستی یه درس از 504 هم خوندم Ws17
دیگه ایشالله از این به بعد پیوسته میخونم

هر لحظه که اراده کنید دیر نیست،من از یک آبان شروع کردم...

جدی؟؟؟ جالبه مهندس پرنیان هم گفتن که از اواخر ابان خوندن ولی موندم چجوری اول شدین 26  میشه از برنامتون بگین؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۰۷ عصر)نجران نوشته است:
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۹ عصر)Brightness نوشته است: از مهندس رئوف هم سپاسگزاریم برای ایجاد تاپیک. شما خودتون توی چه مرحله ای از خوندن هستید؟ مهندس نجران شما چطور؟تا به اینجا شما سه نفر توی تاپیک اعلام حضور کردید،از خودتون شروع کنید تا بقیه دوستان هم رغبت پیدا کنن و به جمع شما بپیوندن. مشاوران هم در کنار شما خواهند بود.

من همینجور که گفتم اواخر مرداد فصل1 شار تا شهر رو خوندم و بعد به خاطر مشکلی که پیش اومد نخوندم تا هفته پیش که تا دیشب فصل 1 برنامه ریزی منطقه ای از زیاری رو تموم کردم راستی یه درس از 504 هم خوندم Ws17

جدی؟؟؟ جالبه مهندس پرنیان هم گفتن که از اواخر ابان خوندن ولی موندم چجوری اول شدین 26  میشه از برنامتون بگین؟؟

ممنون میشیم از رتبه های برتر و مهندس نوری که از برنامه شون برای شما بگن. اما الناز جان آیتم های دیگه ای هم هست،جدا از زمان شروع کردن که توی موفقیت تأثیر داره.
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۱۳ عصر)Brightness نوشته است:
    (۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۰۷ عصر)نجران نوشته است:

ممنون میشیم از رتبه های برتر و مهندس نوری که از برنامه شون برای شما بگن. اما الناز جان آیتم های دیگه ای هم هست،جدا از زمان شروع کردن که توی موفقیت تأثیر داره.
    مثلا چه ایتم هایی؟؟ میشه برام بگین ؟؟

پاسخ
    نجران جان، اینکه رشته کارشناسی تون شهرسازی بوده یا نه،یکی از اون آیتم هاست. خب طبیعتاً دوستانی که شهرسازی بودن بعضی کتب رو شاید مطالعه کرده باشن،تا حدودی با مفاهیم آشنا باشن،خب این خودش توی سرعت خوندن مطالب خیلی مؤثر هست.
    دیگه اینکه یک فرد ممکن هست مطلب رو با یک بار خوندن به حافظه بسپره، فرد دیگه ای ممکنه با دو بار خوندن و ....
    روحیاتتون، عادات مطالعاتی تون،روش خوندن همه ی شما با هم متفادت هست. اینها همه توی روند مطالعاتی شما و میزان موفقیت تون تأثیر داره!

پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۵۲ عصر)Brightness نوشته است: نجران جان، اینکه رشته کارشناسی تون شهرسازی بوده یا نه،یکی از اون آیتم هاست. خب طبیعتاً دوستانی که شهرسازی بودن بعضی کتب رو شاید مطالعه کرده باشن،تا حدودی با مفاهیم آشنا باشن،خب این خودش توی سرعت خوندن مطالب خیلی مؤثر هست.
    دیگه اینکه یک فرد ممکن هست مطلب رو با یک بار خوندن به حافظه بسپره، فرد دیگه ای ممکنه با دو بار خوندن و ....
    روحیاتتون، عادات مطالعاتی تون،روش خوندن همه ی شما با هم متفادت هست. اینها همه توی روند مطالعاتی شما و میزان موفقیت تون تأثیر داره!

رشته کارشناسیم که شهرسازی هست . تازگیا روش خوندنمو عوض کردم که به نظرم مفید تر باشه برام

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام دوستان
    در رابطه با نحوه خوندن زبان میشه راهنماییم کنید بنظرتون تست های ده سال گذشته رو بخونم چطوره؟؟

پاسخ
    خوب پیش نرفتم تاریخ و تا آخر روم و امپراتوری خوندم ، کتاب تاریخ شکل شهر و وقتی آدم میخونه کاملاً مبهم هست اما با خوندن نکات و خلاصه ها تازه مطالبی میبینی که اصلاً داخل کتاب مطرح نشده و بیشتر جنبه شهرسازانه ،نکته ای و قیاسی داره ، پس از خوندن و نت برداری این فصل ها تست این مبحث و زدم طوری که ناامید کننده بود و همه اشتباه بود چون هیچ کدوم برام آشنا نبود!!!!!!!!!!!!!
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۲:۲۸ عصر)raoof نوشته است: سلام دوستان
    در رابطه با نحوه خوندن زبان میشه راهنماییم کنید بنظرتون تست های ده سال گذشته رو بخونم چطوره؟؟

سال فکر کنم 92 بود که 15 سوال را دقیقا و حتی بدون تغییر گزینه ها از سال گذشته آن انتخاب کرده بودند.
    این نشون میده که سوالات کنکورهای گذشته چقدر مهم هستند.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 17,142 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Sbht
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,709 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,372 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: Fatemeh artimis
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,505 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,438 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,977 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,400 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: rizemize_ph
      برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 11,048 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: ریحانه
      جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,930 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: