امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی شهری تربیت مدرس قبول شدم. پردیس تربیت مدرس هم قبول شدم به نظرتون کدومش بهتره؟
من برنامه ریزی شهری تربیت مدرس قبول شدم. پردیس تربیت مدرس هم قبول شدم
به نظرتون کدومش بهتره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۰:۲۱ عصر)'mahtab2222' نوشته است: من برنامه ریزی شهری تربیت مدرس قبول شدم. پردیس تربیت مدرس هم قبول شدم
به نظرتون کدومش بهتره؟

یعنی چی!!!
چه جوری دو تا کد رشته قبول شدین!؟ هر دو برنامه ریزی؟!

آخرین ارسال های من :

پاسخ
????????????????????

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ببخشید تهران مرکز یا پردیس مدرس؟کدوم بهتره؟

پاسخ
بنظر من تهران مرکز
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۱:۲۰ عصر)'mahtab2222' نوشته است: ببخشید تهران مرکز یا پردیس مدرس؟کدوم بهتره؟

من خیلی تحقیق کردم از اساتید، پردیس از دانشگاه آزاد خیلی بالاتره اگر مشکل شهریه نداشته باشید
و اینکه هیت علمی تربیت مدرس اصلا با ازاد مرکز قابل مقایسه نیست
و دوم اینکه در هر حال به شما مدرک دانشگاه سراسری میدن و سر کلاس اساتید سراسری میشینید
فکر نمیکنم اصلا با تهران مرکز قابل قیاس باشه!

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، hero
تهران مرکز

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استقرار کلاس‌های مقاطع ارشد و دکتری دانشکده شهرسازی دانشگاه هنر در پردیس باغ ملی Sahab 0 592 ۱۳۹۴-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۲ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  پرداخت وام شهریه به دانشجویان کارشناسی و ارشد دانشگاه پیام نور Sahab 0 626 ۱۳۹۴-۱۱-۴، ۰۸:۱۶ عصر
  تفویض اختیار به دانشگاه‌ها برای اعزام دانشجوی بورسیه به خارج Sahab 0 687 ۱۳۹۴-۱۰-۲۰، ۰۴:۲۹ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص برنامه زماني مصاحبه در رشته‌هاي بورسيه، شرايط haydariyan 0 1,275 ۱۳۹۴-۳-۵، ۰۳:۳۲ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  وزیر علوم : تقسیم‌ بندی دانشگاه‌ها به 9 منطقه/حذف کلمه "غیرانتفاعی" از اسم دانشگاه‌ها MHAKBARI 1 841 ۱۳۹۴-۲-۴، ۰۲:۳۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تاریخ دقیق مرحله دوم ارشد طراحی شهری alecferaa 2 2,025 ۱۳۹۴-۲-۳، ۱۲:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alecferaa
  جزئیات تاسیس 7 پردیس دانشگاه آزاد در تهران MHAKBARI 0 901 ۱۳۹۴-۱-۱۷، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  نتایج دکتری پردیس اعلام شد godonly. 0 1,677 ۱۳۹۳-۷-۶، ۱۰:۱۷ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  بچه ها تکمیل ظرفیت آزاد کی اعلام میشه؟من یزد قبول شدم ولی میخوام مشهد انتخاب کنم با مشهد فقط 30نفر فاصله دارم farnoosh1368 3 2,200 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۹:۵۱ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  آزاد همدان برنامه ریزی شهری قبول شدم به نظرتون ارزششو داره برم ؟؟ صبااا 1 1,241 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۱:۱۱ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان