امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها تکمیل ظرفیت آزاد کی اعلام میشه؟من یزد قبول شدم ولی میخوام مشهد انتخاب کنم با مشهد فقط 30نفر فاصله دارم
بچه ها تکمیل ظرفیت آزاد کی اعلام میشه؟من یزد قبول شدم ولی میخوام مشهد انتخاب کنم با مشهد فقط 30نفر فاصله دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
up....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
گویا 1هفته بعدش اعلام میشه...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۱:۵۳ صبح)'farnoosh1368' نوشته است: بچه ها تکمیل ظرفیت آزاد کی اعلام میشه؟من یزد قبول شدم ولی میخوام مشهد انتخاب کنم با مشهد فقط 30نفر فاصله دارم

پارسال هرکی در تکمیل ظرفیت مشهد رو انتخاب کرد قبول شد اصلا نگران نباشید
    فکر می کنم اواسط مهر اعلام میشه
     و اینکه آزاد مشهد به لحاظ طراحی شهری به هیچ وجه مطلوب نیست سطح علمی بسیار پایینی داره
    از دوستانم هر کسی اینجا درس میخونه پشیمونه
    مگر اینکه صرفا بخواین که یه فوق لیسانس بگیرین

آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین 96 Sahab 0 602 ۱۳۹۵-۱۲-۲۰، ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود Sahab 0 776 ۱۳۹۵-۹-۲۷، ۰۸:۲۹ عصر
      منتظر نظر مجلس درباره ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد 96 هستیم alireza 0 810 ۱۳۹۵-۹-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,337 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
    آخرین ارسال: ًQeshmtour
      کارنامه انتخاب رشته کنندگان کنکور دکتری 95 منتشر شد Sahab 0 883 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۳ عصر
      نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 809 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
      نتایج اولیه آزمون دکتری 95 دوشنبه 16 فروردین اعلام می‌شود MHAKBARI 0 956 ۱۳۹۵-۱-۱۴، ۰۷:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      اعلام نتایج آزمون دکترا 95در هفته اول اردیبهشت Sahab 1 947 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۴:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: shahin19
      مدارک فارغ التحصیلان دوره های مجازی دانشگاه آزاد تفاوتی با مدارک حضوری ندارد Sahab 0 523 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۹:۴۴ عصر
      مهلت ثبت نام برای فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تمدید شد Sahab 0 883 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۱:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان