امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94
(۱۳۹۳-۵-۱۴، ۱۰:۴۵ عصر)'adibnia' نوشته است: سلام. معماری خوندم . سال دومم هست که میخوام طراحی شهری شرکت کنم.سال اول,شروعم خوب بود ولی در ادامش افت کردم...رتبم شد حدودا 900...
این ترم  فقط پایان نامه دارم و نیمه شاغل هم هستم...میخوام درس خوندن رو شروع کنم ولی نمیدونم از کجا و ازچه مباحثی...منابع هم تقریبن مهمتریناشو دارم...
ممنون میشم راهنماییم کنید عزیزان[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

سلام دوست عزیز.... با توجه به این که نیمه شاغل هستید و پایان نامه هم دارید حتما باید یه برنامه ریزی دقیق داشته باشید و نسبت به بقیه که شاغل نیستند یه مقدار باید وقت بیشتری بذارید... چون رشتتون هم معماری بوده زیاد جای نگرانی نداره .. با یه برنامه ریزی منطقی موفق میشید..... برای راهنمایی می تونید به تاپیک های طراحی شهری 
سایت مراجعه کنید. برنامه های طراحی شهری رو هم می تونید از هفته اولش تو سایت پیدا کنید........ موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط adibnia ، Brightness
سلام، دوستانی که برنامه ی پیشنهادی مطرح شده در این جلسه رو پیش بردن، اعلام کنند تا جلسه دوم رو هم برگزار کنیم .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
منم به لیست کارگروه اضافه کنید لطفا[img]/images/smilies/sheklak/71.gif[/img]
من واسه جلسه دوم آماده ام
آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
دیگر دوستان ؟

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
سلام لطفا من را هم اضافه کنید 

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    up..........

پاسخ
    سلام دوستان
    یه سوالی دارم که متاسفانه کسی جواب نمیده اگه جواب بدین ممنون میشم
    اینکه کلاس برنامه ریزی برای مرحله دوم از کی شروع میشه و تا کی ادامه داره؟؟برای دوستان شهرستانی میشه کلاس فشرده باشه؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۳:۴۴ عصر)'فروغ شمس' نوشته است: سلام دوستان
      یه سوالی دارم که متاسفانه کسی جواب نمیده اگه جواب بدین ممنون میشم
      اینکه کلاس برنامه ریزی برای مرحله دوم از کی شروع میشه و تا کی ادامه داره؟؟برای دوستان شهرستانی میشه کلاس فشرده باشه؟؟؟؟

سلام
      کلاس مجازی که در سایت اسکیس و رفع اشکال و آزمون خواهد بود.
      کلاس حضوری هم معمولا از اسفند تا خرداد خواهد بود که در برخی موارد خرداد ماه کلاس فشرده هم برگزار خواهد شد.
      کلاس فشرده معمولا ویژه دوستان شهرستانی می باشد.

آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، فروغ شمس
      آقای دهقان بابت راهنماییتون بی نهایت سپاسگذارم.

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام دوستان.
      من شاغلم و از هفته پیش شروع به خوندن کردم.میدونم باید زودتر شروع میکردم اما سعی میکنم خیلی زود با شما هماهنگ بشم و حداقل روزی 4 ساعت بخونم.
      میشه بگین این برنامه دوره اول باید تو چه مدتی جمع بشه و دوره دوم از کی شروع میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,198 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: Sbht
          مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,324 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginazin
          مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,477 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
        آخرین ارسال: kelarestagh
          درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,341 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
        آخرین ارسال: Fatemeh artimis
          مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95 mojtaba.db 7 3,390 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۶:۱۶ عصر
        آخرین ارسال: maral.msd
          مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,956 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
        آخرین ارسال: n.houresfand
          منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,422 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
        آخرین ارسال: fereshtehr89.
          مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,199 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
        آخرین ارسال: Sh@bn@m
          آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,134 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,867 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
        آخرین ارسال: nassim_nassim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان