امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آزاد اووووووووووووووووومد
26پس چرا جزئیات ازمونو نمی زنن تا کی ما باید استرس داشته باشیم ،واقعا باریکلا داره به این همه هماهنگی و به روز بودنشون18

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کاملاااااا تابلو هست که خودشون هم تو کاری که کردن موندن...اگر برنامه از قبل تعیین شده داشتن همون روز اعلام نتایج شرایط آزمون هم اعلام میکردن پاسش نمیدادن به شنبه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان قرار بود امروز نحوه آزمون عملی و زمان و مکانش رو اعلام کنن .کسی خبری نداره؟چرا اعلام نمیکنن؟کسی تماس نگرفته با مرکز دانشگاه آزاد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها یه سئوال:
    ظرفیت علوم تحقیقات برای طراحی چند نفره؟

آخرین قبولی طراحی شهری پارسال رتبه ش 58 بوده. این تو تکمیل ظرفیت بوده یا همون شهریور قبول شده؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۰۸ صبح)s1s2s3 نوشته است: فکر کنم دیگه قبولی تو دانشگاه ازاد هم به رویا تبدیل شد چون امسال برخلاف سالهای دیگه بر اساس رتبه کشوری دانشجو پذیرش میشه و دیگه حرفی از اولویت اول نیست
      با این رتبه هایی که دوستان اعلام کرده اند فکر نکنم کسی قبول بشه امسال را با سال قبل مقایسه نکنید چون سال قبل بر اساس رتبه اولویت اول دانشگاه بود اما امسال بر اساس گزینش رتبه کشوری خواهد بود یعنی قبولی خیلی سخت میشه

ما رتبه هایی ک زده شده مربوط ب همون دانشگاهه.مثلا من رتبم برای همدان 52 شده.من منظور شمارو نفهمیدم ک میگین رتبه ها کشوری شده؟؟؟؟؟؟

(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۰۸ صبح)s1s2s3 نوشته است: فکر کنم دیگه قبولی تو دانشگاه ازاد هم به رویا تبدیل شد چون امسال برخلاف سالهای دیگه بر اساس رتبه کشوری دانشجو پذیرش میشه و دیگه حرفی از اولویت اول نیست
      با این رتبه هایی که دوستان اعلام کرده اند فکر نکنم کسی قبول بشه امسال را با سال قبل مقایسه نکنید چون سال قبل بر اساس رتبه اولویت اول دانشگاه بود اما امسال بر اساس گزینش رتبه کشوری خواهد بود یعنی قبولی خیلی سخت میشه

ما رتبه هایی ک زده شده مربوط ب همون دانشگاهه.مثلا من رتبم برای همدان 52 شده.من منظور شمارو نفهمیدم ک میگین رتبه ها کشوری شده؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۴۷ عصر)URBAN 98 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۴۲ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۲۸ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: سلام دوستان عزیز
      من کارشناسی شهرسازی آزاد قزین بودم ارشد هم برنامه ریزی همون جا قبول شدم
      به نظرم یکی از قوی ترین دانشگاه ها در زمینه شهرسازی هست از استید ارشد میشه به دکتر شیعه ، دکتر حناچی و بسیاری دیگه اسم برد که اکثر دانشگاه ها فقط یکی از اینها رو دارن.

کسی در مورد شهریه دانشگاه آزاد برای ارشد برنامه ریزی اطلاعی داره؟

و اینکه برای اسکیس باید چی بخونیم؟

ممنون از شما
      کسی اطلاعی نداشت؟
      در سایت مرحله دوم عنوان کنید.اعضای برنامه ریزی شهری شما را راهنمایی خواهند کرد
      شهریه هم حدود 2 میلیون است هر ترم

من ورودی طراحی شهری 91 قزوینم. شهریه ترم اول حدودای 1500 شد. ترم دوم هم که کارگاه داره 1700. که البته بستگی به تعداد واحداتون داره دیگه!
      در مورد استادا هم که شما به راحتی میتونید با اساتیدی مثل دکتر شیعه ، بحرینی ، حبیبی،طبیبیان ، پورجعفر ،حناچی و خیلی از اساتید خیلی خوب کلاس بگیرید یا اینکه تو دانشگاه پیداشون کنید واسه راهنمایی.
      موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ینی انتخابهای بعدیمون دیگه بررسی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
      دوستان توضیحات اومد هیچی نداره فقط زده 4 شنبه کارت رو میدن :|

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      بله 4شنبه کارت جمعه هم آزمون. یهنی میمردن همون روز عملی هم بگیرن حالا دوباره باید تا اون خراب شده رفت!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      چرا درست توضیح نمیدن.بابا ما که انتخاب اولمونو اوردیم پس حتما انتخابای بعدیمونم میاریم
      پس تکلیف اونا چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 37,017 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: avina7707
        تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,374 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: mina91
        هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,280 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: mina91
        بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,634 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
      آخرین ارسال: mahan
        نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,906 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,105 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: mahan
        این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,394 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,415 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
      آخرین ارسال: farza
        کنکور «کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد» حذف شد MHAKBARI 0 1,807 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۹:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان