امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آزاد اووووووووووووووووومد
سلام دوستان

به امید موفقیت تمامی شماها

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، m.marziye ، sanaz.f
بچه ها بهتره بحثو اینجا ادامه بدیم.من انتخاب اولم همدان اوردم با تراز 6100
اما از مرحله دوم خیییلیی میترسم چون رشتم معماری بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۰۴ صبح)hasti2211 نوشته است: بچه ها بهتره بحثو اینجا ادامه بدیم.من انتخاب اولم همدان اوردم با تراز 6100
اما از مرحله دوم خیییلیی میترسم چون رشتم معماری بوده
مبارکه مهندس
ترس اصلا نداره مرحله اول خیلی مهم تره که شما...
از مطالب ویژه اسکیس مرحله دوم که در سایت هست استفاده کنید موفق میشید 113
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
سلام بچه ها واسه آزمون مرحله دوم هر جا که قبول شدیم باید بریم یا اینکه همه یه جا هستن؟
در کل رشته برنامه ریزی شهری چند نفر مجاز شدن؟این رتبه آخرین فرد قبولی واسه هر واحد دانشگاهی هست یا درکل ایران هست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مرسی عزیزم
کاش واقعا مرحله دوم فرمالیته باشه من واقعا میترسم.از طرفیم باید قبول بشم

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۴۱ صبح)87777144 نوشته است: سلام بچه ها واسه آزمون مرحله دوم هر جا که قبول شدیم باید بریم یا اینکه همه یه جا هستن؟
در کل رشته برنامه ریزی شهری چند نفر مجاز شدن؟این رتبه آخرین فرد قبولی واسه هر واحد دانشگاهی هست یا درکل ایران هست؟

هر رتبه واسه همون واحده تا جایی ک من میدونم

پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۴۱ صبح)87777144 نوشته است: سلام بچه ها واسه آزمون مرحله دوم هر جا که قبول شدیم باید بریم یا اینکه همه یه جا هستن؟

هر رتبه مربوط ب همون واحد هست تا جایی ک میدونم

پاسخ
شما رو به خدا قسمتون می دم کمکم کنید سر یه دو راهی گیر کردم.
رشته ام برنامه ریزی شهری بود.من نمیدونم کجا برم.
1-دانشگاه تهران واحد پردیس بین المللی ارس
2-دانشگاه آزاد قزوین
هرکدوم یه مزایایی داره میگن 1-دانشگاه تهران واحد پردیس بین المللی ارس(اساتید دانشگاه تهران تدریس میکنن - مدرکش دانشگاه تهرانه و بین المللی)
2-دانشگاه آزاد قزوین هم میگن قطب شهرسازی هست.
تورو خدا بگین کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟(با توجه به اینکه من اهل تبریز هستم)(هزینه هاش مهم نیستن فقط از نظر کیفیت بگید )

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۵۴ صبح)nazi2189 نوشته است: شما رو به خدا قسمتون می دم کمکم کنید سر یه دو راهی گیر کردم.
2-دانشگاه آزاد قزوین
هرکدوم یه مزایایی داره میگن 1-دانشگاه تهران واحد پردیس بین المللی ارس(اساتید دانشگاه تهران تدریس میکنن - مدرکش دانشگاه تهرانه و بین المللی)
تورو خدا بگین کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟(با توجه به اینکه من اهل تبریز هستم)(هزینه هاش مهم نیستن فقط از نظر کیفیت بگید )

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۵۴ صبح)nazi2189 نوشته است: شما رو به خدا قسمتون می دم کمکم کنید سر یه دو راهی گیر کردم.
    2-دانشگاه آزاد قزوین

ب نظر من ک همون پردیسو برید مسلما بهتره

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 36,934 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: avina7707
      تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,363 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,269 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,617 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: mahan
      نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,892 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,064 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,366 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,388 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: farza
      کنکور «کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد» حذف شد MHAKBARI 0 1,802 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۹:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان