امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آزاد اووووووووووووووووومد
سلام
من یه سوال دارم
من برنامه ریزی شهری قزوین مجاز شدم منتها ترازم شد 5196 شده آخرین نفره قبول شده 5016 و رتبه من 401 آخرین نفر 525
افتضاحه نه؟؟؟ اصلا امیدی هست که قبول شم؟؟؟
من اصلا نمی دونم چی بخونم میشاه یکی راهنمایی کنه؟ اصلا به نظرتون برم واسه امتحان چون من شمال هستم.
چی کار کننننممم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کی پردیس شهر قدس قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۱۲ عصر)foroogh.r نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۱۷ عصر)**urban designer نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۴۳ عصر)URBAN 98 نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۳۵ عصر)mh3 نوشته است: سلام
    من طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم.

یه سئوال: تهران مرکزی برای طراحی 320 نفر و برای برنامه ریزی 298 نفر رو مجاز کرده.
    با توجه به چنین چیزی و اینکه علوم تحقیقات فقط 148 نفر رو مجاز کرده ، بعنی علوم تحقیقات ظرفیتشو کم کرده؟

برای برنامه ریزی چند نفر رو مجاز کردن علوم تحقیقات؟

سئوال دیگه : اگه مثلا من برای علوم تحقیقات قبول نشم، شانس قبولی برای انتخاب دوم و سومم رو هم از دست دادم دیگه. درسته؟
    لزوما به این معنا نیست که ظرفیت علوم تحقیقات کمتره.به این دلیل که معمولا تراز های بالاتر در این دانشگاه مجاز شده اند و برای جلوگیری از حذف این داوطلبین تعداد محدود تر اعلام شده.با برنامه ریزی انجام شده اگر قبول نشوید به بهمن ماه موکول میشود و در همین دانشگاه دوباره انتخاب خواهید شد و یا مجدد انتخاب شهر را برای بهمن خواهید داشت.البته احتمال دارد به گونه دیگر باشد اما تا جایی که خبر دار شده ام اینگونه خواهد بود

منم طراحی شهری دانشگاه علوم تحقیقات رو آوردم و از طرفی هم کنکور سراسری دانشگاه هنر تبریز قبول شدم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم و برم؟؟؟ واقعا نمی دونم کمکم کنید

مبارکه حتما هنر تبریز بدون شک مهندس

ممنون. می دونم بپرسم که شما اطلاعی از اساتید و سطح علمی این دانشگاه دارید یا نه؟آیا کسانی رو می شناسین که از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند؟
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۹:۳۴ عصر)اوراپوس نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۶:۱۷ عصر)**urban designer نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۴۳ عصر)URBAN 98 نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۳۵ عصر)mh3 نوشته است: سلام
    من طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم.

یه سئوال: تهران مرکزی برای طراحی 320 نفر و برای برنامه ریزی 298 نفر رو مجاز کرده.
    با توجه به چنین چیزی و اینکه علوم تحقیقات فقط 148 نفر رو مجاز کرده ، بعنی علوم تحقیقات ظرفیتشو کم کرده؟

برای برنامه ریزی چند نفر رو مجاز کردن علوم تحقیقات؟

سئوال دیگه : اگه مثلا من برای علوم تحقیقات قبول نشم، شانس قبولی برای انتخاب دوم و سومم رو هم از دست دادم دیگه. درسته؟
    لزوما به این معنا نیست که ظرفیت علوم تحقیقات کمتره.به این دلیل که معمولا تراز های بالاتر در این دانشگاه مجاز شده اند و برای جلوگیری از حذف این داوطلبین تعداد محدود تر اعلام شده.با برنامه ریزی انجام شده اگر قبول نشوید به بهمن ماه موکول میشود و در همین دانشگاه دوباره انتخاب خواهید شد و یا مجدد انتخاب شهر را برای بهمن خواهید داشت.البته احتمال دارد به گونه دیگر باشد اما تا جایی که خبر دار شده ام اینگونه خواهد بود

منم طراحی شهری دانشگاه علوم تحقیقات رو آوردم و از طرفی هم کنکور سراسری دانشگاه هنر تبریز قبول شدم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم و برم؟؟؟ واقعا نمی دونم کمکم کنید
    حتما توصیه می کنم تبریزو از دست ندهید
    مهندس جان میشه راجع به این دانشگاه یکم بهم اطلاعات بدین؟راجع به رنک دانشگاهی چی؟طراحی شهری این دانشگاه رنکش نسبت به بقیه و حتی علوم تحقیقات می دونین چنده؟

پاسخ
    فکر کنم دیگه قبولی تو دانشگاه ازاد هم به رویا تبدیل شد چون امسال برخلاف سالهای دیگه بر اساس رتبه کشوری دانشجو پذیرش میشه و دیگه حرفی از اولویت اول نیست
    با این رتبه هایی که دوستان اعلام کرده اند فکر نکنم کسی قبول بشه امسال را با سال قبل مقایسه نکنید چون سال قبل بر اساس رتبه اولویت اول دانشگاه بود اما امسال بر اساس گزینش رتبه کشوری خواهد بود یعنی قبولی خیلی سخت میشه
    آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۵۴ صبح)nazi2189 نوشته است: شما رو به خدا قسمتون می دم کمکم کنید سر یه دو راهی گیر کردم.
    رشته ام برنامه ریزی شهری بود.من نمیدونم کجا برم.
    1-دانشگاه تهران واحد پردیس بین المللی ارس
    2-دانشگاه آزاد قزوین
    هرکدوم یه مزایایی داره میگن 1-دانشگاه تهران واحد پردیس بین المللی ارس(اساتید دانشگاه تهران تدریس میکنن - مدرکش دانشگاه تهرانه و بین المللی)
    2-دانشگاه آزاد قزوین هم میگن قطب شهرسازی هست.
    تورو خدا بگین کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟(با توجه به اینکه من اهل تبریز هستم)(هزینه هاش مهم نیستن فقط از نظر کیفیت بگید )

سلام دوست عزیز
    آزاد قزوین خیلی بهتره. اساتید به نام زیادی داره

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام قرار بود امروز زمان آزمون و بگن چرا من تو سایت چیزی پیدا نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      کسی می دونه کی برگزار می شه؟؟؟

پاسخ
      پس چی شد این جزئیات آزمونشون؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      هنوز جزییات رو نزدن

خوابن احتمالا :دی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۱:۳۷ صبح)sarayhaddadi نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۰:۵۴ صبح)nazi2189 نوشته است: شما رو به خدا قسمتون می دم کمکم کنید سر یه دو راهی گیر کردم.
      رشته ام برنامه ریزی شهری بود.من نمیدونم کجا برم.
      1-دانشگاه تهران واحد پردیس بین المللی ارس
      2-دانشگاه آزاد قزوین
      هرکدوم یه مزایایی داره میگن 1-دانشگاه تهران واحد پردیس بین المللی ارس(اساتید دانشگاه تهران تدریس میکنن - مدرکش دانشگاه تهرانه و بین المللی)
      2-دانشگاه آزاد قزوین هم میگن قطب شهرسازی هست.
      تورو خدا بگین کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟(با توجه به اینکه من اهل تبریز هستم)(هزینه هاش مهم نیستن فقط از نظر کیفیت بگید )

سلام دوست عزیز
      آزاد قزوین خیلی بهتره. اساتید به نام زیادی داره

سلام...
      من آزاد قزوین طراحی شهری می خونم ، راجع به پردیس ارس اطلاعات زیادی ندارم ولی قزوین گذشته از محیط آموزشی خیلی خوبش اکثر اساتیدش از دانشگاههای خوب تهران هستن. کلاً خیلی خوبه.5

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 37,029 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: avina7707
        تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,374 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: mina91
        هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,280 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: mina91
        بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,634 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
      آخرین ارسال: mahan
        نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,906 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,110 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: mahan
        این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,394 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,415 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
      آخرین ارسال: farza
        کنکور «کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد» حذف شد MHAKBARI 0 1,807 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۹:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان