امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زوم هفته نظراتتون رواعلام کنید
نظر جالبی هست بنده نیز موافقم
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
siti ba in hame ozv o faaliyyat ie search toie site nadare va be nazaram ie irad base site. dar zemn ie matlabi ke neveshteh mishe vasate rah vel mishe, va digar inke man ie darkhast az aazaie site dashtam ammma baad az 2 roooz kolan on mozoh hazf shode boood ( man fagat komak khasteh boodam ke kasi base man dwg tehran ro bezare ke fagat khiaboonha o karbariharo dasht bashe ham base man morede gaboole)
felan montazer mimonam ta bebinam che mishavad
آخرین ارسال های من :

برگ سبزی است تحفه درویش...
پاسخ
kasi aslan filhaii ke toie sit mizaran ro aslan chek mikone
man toie sit 3 nagshe az tehran ro didam ke hich kodom ba ham nemikhoneh
ia bazihash aslan megias nadareh
akhe shoma mohandesi masalan ,

پاسخ
kasi midoneh ke in erore ARCGIS ro chetori mishe hazfesh kard ERROR 999998:

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۷:۳۱ عصر)b_negahdar نوشته است: siti ba in hame ozv o faaliyyat ie search toie site nadare va be nazaram ie irad base site. dar zemn ie matlabi ke neveshteh mishe vasate rah vel mishe, va digar inke man ie darkhast az aazaie site dashtam ammma baad az 2 roooz kolan on mozoh hazf shode boood ( man fagat komak khasteh boodam ke kasi base man dwg tehran ro bezare ke fagat khiaboonha o karbariharo dasht bashe ham base man morede gaboole)
felan montazer mimonam ta bebinam che mishavad
سلام مهندس این تایپیک واسه نظرسنجی در مورد زوم هفته هست که بیاین مخالف و موافقتتون رو با دلیل بیان کنید. نه درد دل و انتقاد و پیشنهاد و یا هر چیزه دیگه....هر کدوم از اینا رو میشه تو جایگاه خودش بیان کنید.
قسمت بالای سایت جستجو داره.. بعد از کلیک کردن رو گزینه جستجو به پیجی منتقل میشین که از شما می پرسه میخواین تو ایران شهرساز سرچ کنید یا گوگل. با انتخاب گزینه ایران شهرساز و نوشتن کلمه مورد نظرتون می تونید نتایج جستجو رو ببینید به همین سادگی!!!!113

در مورد تایپیکی که میگین حذف شده منظورتون این تایپیک هست26
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=15455
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Ƒanos
منتظرم نظرات گرمتون هستم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
سلام دوستان

به نظر من هم میتونه ایده جالبی باشه ولیکن اگر ابعاد مختلف فرد مورد نظر از قبیل فعالیت و نوع ان در سایت ...توانایی علمی خود فرد... مهارتها... و مباحث روز شهرسازی و معماری و نظر فرد در مورد موضوعات خاص و یا روز را در بربگیره میتونه یک تاپیک خوب و در عین حال کمک حال اعضا سایت برای انتخاب شهرساز برتر هم باشد...
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
nazare jalebiye3
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
خوب اگه نظرات بقیه هم همینطوره ازتون میخوام اگه سوالی دارین که تو زوم گذاشته بشه همینجا بگین وهمون طور که مهندسان عزیز گفتن تو حیطه سایت باشه خارج نشه یکی از سوالات میتونه نظرت درمورد فعالیتش در سایت ؟سوالاتی ازاین قبیل اگه خودتونم سوالاتی به نظرتون رسیدبرام خصوصی بفرستین که ایشالله سوالات جمع شد مهندس تالارش روبسازن وشروع بشه ممنون هنوزم منتظرنظراتتونم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,891 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,582 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
  جدیدترین خبر ایران شهرساز (طرح ویژه دانشجویی عضویت رایگان دو هفته ای در بهار 93) atelieahjam 1 1,125 ۱۳۹۳-۲-۱۷، ۰۸:۰۲ عصر
  از دانلود کردن خسته شدید نمی دونید چیکار کنید چاره کار اینجاست alireza 3 2,189 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۰۸:۳۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدیدترین خبر ایران شهرساز ( طرح ویژه یک هفته ای عضویت رایگان در بهار 93 ) atelieahjam 3 1,328 ۱۳۹۳-۲-۱۴، ۰۹:۴۲ عصر
  360 مقاله این هفته آپلود میشود alireza 6 1,898 ۱۳۹۳-۲-۴، ۰۲:۳۹ عصر
  دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* alireza 46 16,830 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  (اطلاعیه مهم و 10 پیشنهاد شگفت انگیز)سایت ایران شهرساز حتما کلیک کنید alireza 33 11,139 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۷ عصر
  لطفا یک قالب دیگه هم برای سایت اضافه کنید و حق انتخاب بدید زمردیان 1 1,122 ۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۳:۵۷ عصر
  حدود 90 رای تایید شده>>جشنواره وب ایران>ایران شهرساز را حمایت کنید alireza 41 15,602 ۱۳۹۲-۱۰-۱۷، ۰۷:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان