امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زوم هفته نظراتتون رواعلام کنید
سلام برمهندسان فعال ایران شهرساز بچه ها یه ایده ای داشتم خواستم نظرتونو بدونم که اگه موافق بودین عملیش کنم میخوام یه زوم هفته بزارم که یه سری سوال هست درمورد فعالیت شخصی که قراره زوم بشه درسایت وازاین قبیل سوالا هرسوالی هم میخواین که تو زوم هفته گذاشته بشه بگین تااضافه بشه سوالات زیاد خصوصی نشه که از جو سایت خارج نشیم وهرهفته یه نفر میره زیر زوم حالا نظرتونو بگین که اگه موافقین تا مهندس دهقان تالارمربوطه رو بسازن
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، khansa ، lofra
یه چیزی شبیه صندلی داغه...
من تو اون تایپیکی که مهندس آهاری (صندلی داغ) زدن هم گفتم. اگه قراره جو صمیمی در راستای افزایش علممون انجام بشه موافقم.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Ƒanos
لطفا منو راهنمایی کنید چطور فایل بزارم در سایت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۹:۱۶ صبح)مهشید قایینی نوشته است: لطفا منو راهنمایی کنید چطور فایل بزارم در سایت

دوست عزیز، در این تاپیک ها مهندس دهقان نحوه ارسال مطلب رو بصورت تصویری آموزش دادن.
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=1948
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid12921

پوزش از دوستان که بحث منحرف شد.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
(۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۷:۴۰ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: یه چیزی شبیه صندلی داغه...
من تو اون تایپیکی که مهندس آهاری (صندلی داغ) زدن هم گفتم. اگه قراره جو صمیمی در راستای افزایش علممون انجام بشه موافقم.
نه نگا صندلی داغ فقط اون شخص به سوالات چواب میده اما او زوم همه در مورد یک نفر نظر میدن اره تقریبا چون نمیخوام زیاد بحث خشکو بی هدف باشه نه زیاد صمیمی که از جو سایت خارج بشیم سوالاتی مثه نظرت درمورد فعالیت اش در سایت چطوره پستایی که میده اینطوری همه میتونن نظرشونو در مورد برخورد وپاسخ گویی اون شخص به تاپیکا بگن که به نظرم شناختی پیدامیشه ممنون که نظر دادین

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
اگه سوال خاصی مدنظرتون هست بگین تا بزارم البته اگه دوستان موافق باشن درضمن یه سری قوانین هم براش میزاریم که باید رعایت بشه

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، Brightness
فكر كنم خوب باشه شايد اينجوري دلخوري ها از بين بره و بحثاي علمي خارج از حاشيه بشه....
البته ديگه بايد انتقادپذيرهم بود...اين شدنيه ؟؟5

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos
بله هدف همینه که بچه ها نظرشونو درمورد فعالیت وشخصیت اون فرد بدن ممنون که دیدین 113

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۴، ۱۰:۲۰ صبح)فانوس نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۷:۴۰ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: یه چیزی شبیه صندلی داغه...
نه نگا صندلی داغ فقط اون شخص به سوالات چواب میده اما او زوم همه در مورد یک نفر نظر میدن اره تقریبا چون نمیخوام زیاد بحث خشکو بی هدف باشه نه زیاد صمیمی که از جو سایت خارج بشیم سوالاتی مثه نظرت درمورد فعالیت اش در سایت چطوره پستایی که میده اینطوری همه میتونن نظرشونو در مورد برخورد وپاسخ گویی اون شخص به تاپیکا بگن که به نظرم شناختی پیدامیشه ممنون که نظر دادین

این جور که شما میگین به نظرم بازدهی علمی چندانی نداره.
1. ما میخوام در مورد چی نظر بدیم؟؟؟ مطالبی که فرد گذاشته تو سایت؟؟ مگه اون مطالب از خودش بوده.... در مورد چیزی که نقل قوله که نمی شه بحث کرد!!!
2. تو این جور نظرسنجی ها اگه رک نباشیم که ارزش نداره اگه هم رک باشیم دردسرش بیشتره.... چون مطمئنا خیلیا از انتقاد رک و صریح ناراحت میشن.
و اما بازدهی علمی.... الان این انتقادا و تعریف و تمجید جه بازدهی علمی می تونه داشته باشه...
به نظرم همون صندلی داغه که سوالای علمی پرسیده بشه می تونه موثرتر باشه.
مرسی به خاطر فعالیت و پیشنهادتون113 ولی با این وضعیت من مخالفم

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، Brightness
نه نگا هنوز سوالا رو که کامل نگفتم میگم یه چیزی تواون مایه ها خیلی هم دور نمیشه از بحث سایت نیاز نیست ما فقط درمورد درسو اینچیزا حرف بزنیم سوالات مثلا میتونه این باشه که مفید ترین پست که اون شخص داده چی هست نیاز نی که فقط بگیم فلان مطلب باید اینجور باشه من هنوز سواله خاصی در نظر نگرفتم به مهندس دهقانم گفتم که اول نظرارو بدونم بعد اگه اجازه دادین اجرا بشه اینم گذاشتم که بگین چه سوالاتی گذاشته بشه درکل ممنون که نظر دادین نظرتون محترمه

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,811 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,545 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
  جدیدترین خبر ایران شهرساز (طرح ویژه دانشجویی عضویت رایگان دو هفته ای در بهار 93) atelieahjam 1 1,101 ۱۳۹۳-۲-۱۷، ۰۸:۰۲ عصر
  از دانلود کردن خسته شدید نمی دونید چیکار کنید چاره کار اینجاست alireza 3 2,156 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۰۸:۳۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدیدترین خبر ایران شهرساز ( طرح ویژه یک هفته ای عضویت رایگان در بهار 93 ) atelieahjam 3 1,303 ۱۳۹۳-۲-۱۴، ۰۹:۴۲ عصر
  360 مقاله این هفته آپلود میشود alireza 6 1,875 ۱۳۹۳-۲-۴، ۰۲:۳۹ عصر
  دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* alireza 46 16,512 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  (اطلاعیه مهم و 10 پیشنهاد شگفت انگیز)سایت ایران شهرساز حتما کلیک کنید alireza 33 11,084 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۷ عصر
  لطفا یک قالب دیگه هم برای سایت اضافه کنید و حق انتخاب بدید زمردیان 1 1,112 ۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۳:۵۷ عصر
  حدود 90 رای تایید شده>>جشنواره وب ایران>ایران شهرساز را حمایت کنید alireza 41 15,559 ۱۳۹۲-۱۰-۱۷، ۰۷:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان