امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوک نتایج....رتبه 72 قبول نشده رتبه 700 تهران قبول شد
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر)nm67 نوشته است: سلام
من رتبم 289 بود برنامه ریزی روزانه یزد قبول شدم.خیلی زحمت کشیده بودم ولی واقعا خواست خدا بود.از این شوکا ما هم زیاد داشتیم یکی از دوستام که خیلی هم سطح اطلاعاتش بالا بود متاسفانه با رتبه 100 قبول نشد.

سلام منم رتبم 330 بود، مرحله دومم رو خوب دادم اما هیچ جا نیاوردم! چرا؟ بهم گفته بودن شانس قبولیم هست!!!
2

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
سلام
منم با رتبه 278 جایی قبول نشدم به خاطر اینکه مرحله دوم را خوب ندادم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
اگه میشد درصد مرحله دوم این دوستمون و همچنین رشته هایی که انتخاب کرده رو میزاشتین بعد راحتتر میشه قبول نشدن ایشونو پذیرفت
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۹:۳۴ عصر)Mohsenurbanism نوشته است: اگه میشد درصد مرحله دوم این دوستمون و همچنین رشته هایی که انتخاب کرده رو میزاشتین بعد راحتتر میشه قبول نشدن ایشونو پذیرفت

هنوز درصدها ک اعلام نشده.........3
هفته اول مهر اعلام میشه.
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، روجا
سلام دوستان
فراموش نکنید همین آزمون تشریحی و اسکیس شده ف ی ل ت ری برای دانشجویانی با مدارک غیر مرتبط .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saminta ، godonly.
    (۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۹:۴۴ صبح)AliReza نوشته است: سلام

متاسفانه یکی از اعضای سایت با رتبه 72 طراحی شهری جایی قبول نشده و با خبر شدیم رتبه 700 برنامه ریزی شهری در تهران قبول شدند.

منتظر خبرهای خوب و بد نتایج باشید

ببخشید رتبه 700 غیر انتفاعی مطمنا قبول شدن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام

(۱۳۹۱-۶-۲۲، ۱۰:۰۵ صبح)امیدو نوشته است: سلام دوستان
      فراموش نکنید همین آزمون تشریحی و اسکیس شده ف ی ل ت ری برای دانشجویانی با مدارک غیر مرتبط .

نتایج امسال فوق العاده جالب بود، منم فکر می کردم ی جور فیل ترینگ باشه این آزمون ولی اصلا اینطور نبود و رشته های غیرمرتبط با رتبه هایی خیــــــلی بدتر از رتبه های مرتبط ها دانشگاه های خوبی قبول شدن 45

نمی دونم چی باید بگم، خبرهایی تو این مدت شنیدم که واقعا شوکه شدم، چرا باید وضع ما این باشه آخه؟29
      آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
      پاسخ
       سپاس شده توسط nedashahrsaz ، sara: arch87
      چرا هرکسی رتبه مرحله اولش خوب بوده حقش هست که قبول بشه ،و از قبول نشدن رتبه های 2 رقمی تعجب می کنید...من واقعا متاسفم که 72 نشد قبول بشند ..ولی باید قبول کرد که رتبه فقط مرحله اول نیست...رتبه های نهایی هفته اول مهر اعلام می شه...اگه یکی تو مرحله اول با تست که خیلی هم شانس بیشتر توش دخیل نسبت به تحلیل رتبه خوبی اورده یکی هم با تحلیل قوی در مرحله دوم رتبه خوبی میاره.....قبول نشدن دوستان با رتیه های 300 400 یه همون اندازه قبول نشدن دوستمون یا رتیه 72 ناراحت کننده هست..

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط saminta ، haydariyan ، *setare*
      (۱۳۹۱-۶-۲۲، ۱۰:۰۵ صبح)امیدو نوشته است: سلام دوستان

دوست عزیز من خیلی مثل شما فکر نمی کنم، اتفاقا فکر می کنم تحلیل و این حرف ها راهی هست واسه باز گذاشتن دست خودشون در این که هر کاری می خوان انجام بدن و متاسفانه هیچ سیستم نظارتی هم در کار نباشه!!!

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      باسلام منم بارتبه 54برنامه ریزی قبول نشدم لیسانس جغرافیا وبرنامه ریزی شهری را امسال تموم کردم من برا این این امتحان سر هم 70تا کتاب خوندم فک نکنم بچه های شهرسازی این قد کتاب از استادهای مترجمشون خونده باشن .وقتی خواست شروع کنم بخونم بچه ها میگفتن شهرسازی روش آپارتاید داره یاباید خیلی عالی مرحله دوم رابنویسی یا خودت رشته شهرسازی باشی .نمیدونسنم که مرحله اولو کلشو ضریب 1حساب میکنن مرحله دوم ضریب 4. توسایت نوشته بود که اکثر بچه های شهرسازی کردستان روزانه قبول شدن یعنی اونا نقاشی هاشون بهتر از ما بود ... 1ارشد که ازدستمون
      پرید باید بریم خدمت مقدس....

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط sara: arch87 ، nedashahrsaz

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,516 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,713 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,593 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 968 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 652 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
          قبولی استثنایی رتبه 476 طراحی شهری شبانه شهید بهشتی_دانشجوی شبکه طراحی و استاد وحدت alireza 1 2,231 ۱۳۹۵-۶-۱۱، ۰۳:۲۳ عصر
          دانلود کارنامه رتبه 105 طراحی شهری 1395 alireza 0 1,064 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۵۳ صبح
          بررسی قبولی با رتبه 105 غیرانتفاعی گرگان با قبولی 1860 اصفهان گرایش طراحی شهری 1395 alireza 0 793 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۴۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان