امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد بدین برای طراحی اتاق یک دانشجوی شهرسازی
سلام
به نظر بنده هم همانطور که خانم مهندس محبوبه فرمودند طراحی داخلی ژاپنی ها میتونه برای شما مفید باشه اما نکته فابل توجه اینه که شما میخاین یه اتاق شهرسازی برای خودتون درست کنید پس باید حتما به دنبال استفاده از هنرهای شهرسازی باشید، من خودم همیشه دوست دارم یکی از دیوارهای اتاقم یه رنگ دیگه باشه همه یه رنگ نباشه بنابراین این رو به شما پیشنهاد میدم و حتما سعی بفرمایید از رنگ هایی استفاده کنید که اتاق را بزرگتر و جذاب تر جلوه نمایید ، متأسفانه بنده در این زمینه اطلاعات مفیدی ندارم که در اختیارتون بزارم میتونید از متخصصین کمک بگیرید، اگه بشه در اتاق کلا فرق بکنه با اتاق های دیگه مثلا مثل یه در قدیمی با کلین باشه خیلی خوب میشه اما عملی کردن این کار یه مقدار مشکل است ، برای پنجره ها من پرده پارچه ای رو پیشنهاد میدم چون پرده لودار و اینا مثل اداره میمونه ، حتما از پوستر و یا تابلوهای زیبا مرتبط با رشته شهرسازی ، نه زیاد چند تا معرکه در دیوار اتاق روبروی در ورودی استفاده کنید تا هر کس وارد میشه به این موضوع پی ببره که اینجا یه اتاق شهرسازی هست ، به نظر من خوبه آدم فقط یه دیوارم پوستر یا تابلو بچسبونه ، چون ابعاد اتاق کوچک است پس میبایست حتما از مبلمان های تاشو استفاده کرد برای کتابخانه از یه کتابخونه جمع و جور در دیوار اتاق ، کف بهتره موکت باشه با یه رنگ تقریبا در تضاد با دیوارها .
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، dely_sh ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پیشنهاد بدین برای طراحی اتاق یک دانشجوی شهرسازی - توسط قاصدک - ۱۳۹۱-۴-۹، ۰۶:۳۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین لپ تاپ برای کار با نرم افزارهای شهرسازی؟؟؟ nazanin.gh 19 16,447 ۱۳۹۲-۸-۱۲، ۰۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: kamand68
  بیایید همه باهم برای عضو فعال ایران شهرساز دعاکنیم آریان.بانو 43 25,533 ۱۳۹۱-۷-۲۴، ۰۹:۱۸ عصر
آخرین ارسال: somita
  لوگوی ماه رمضان برای ایران شهرساز ahmad.s 0 2,265 ۱۳۹۱-۴-۲۲، ۰۶:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ahmad.s
  در مورد طراحی این ایستگاه اتوبوس کمکم کنید لطفا javadrigi 18 10,051 ۱۳۹۱-۴-۱۱، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: javadrigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان