امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین لپ تاپ برای کار با نرم افزارهای شهرسازی؟؟؟
سلام
من میخوام یه لپ تاپ بگیرم اما واقعا گیج شدم،65هرکس یه برندی رو معرفی میکنه.لطفا راهنماییم کنید که کدوم برند و با چه مشخصاتی میتونه کارم رو راه بندازه و وقتی با نرم افزارهای gis وcadکار میکنم کم نیاره؟؟؟
ممنون
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، elham90
من خودم تو یه لب تاپ فروشی کار می کنم. شما باید یه لب تابی بگیرید که cpu حداقل 2.5 داشته باشه و گرافیکش حتما geforce یا ATI باشه. به هیچ وجه نباید INTEL باشه گرافیکتون. چون واسه کار جی ای اس و کد و تری دی این دو تا خیلی مهمه. به نظر من شما VAIO EG3BFX بگیرین. واقعا دستگاه عالییه. همه چیزش خوبه.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط nazanin.gh ، 0RKIDEH ، elham90 ، Brightness
(۱۳۹۱-۶-۱۶، ۰۱:۳۷ عصر)imanataei نوشته است: من خودم تو یه لب تاپ فروشی کار می کنم. شما باید یه لب تابی بگیرید که cpu حداقل 2.5 داشته باشه و گرافیکش حتما geforce یا ATI باشه. به هیچ وجه نباید INTEL باشه گرافیکتون. چون واسه کار جی ای اس و کد و تری دی این دو تا خیلی مهمه. به نظر من شما VAIO EG3BFX بگیرین. واقعا دستگاه عالییه. همه چیزش خوبه.

واقعا ممنون از راهنماییتون.
راستی قیمتش تقریبا چقدر درمیاد؟؟؟7
من تا 1500000میتونم بدم.26

پاسخ
البته از Asus هم میتونید استفاده کنید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، nazanin.gh
شما هر چه رم و گرافیک و سی پی یو بالاتری داشته باشین راحتترین.
مثلا من خودم یه ایسر با مشخصات 8 گیگ رم و سی پی یو core i5 و 2 گیگ گرافیک دارمخیلی هم راضیم روزی 14ساعت روشنه!
اگه سی پی یو تون core i7 باشه خوب بهتره.
مثلا این مدل ایسر یا هر برندی که دوس دارین و همچین مشخصاتی داره میتونین بگیرین(ایسر قیمتش مناسبه حتی اه یه رم 4 گیگی هم بگیرین خودتون میتونین مثلا یک 4 گیگ دیگه روش ببندی کاری که خودم همون روز که خریدم دادم انجام دادن رم من 4 گیگ بود که 4 تا دیگه بستن روش):این مدل خوبه:
http://www.digikala.com/?Products=Notebo...re-5755G-B
شما تا 1.5 میلیون تومن بهتره سراغ وایو و برندهای دیگه نرین چون با این قیمت میشه ایسری گیر اورد که کانفیگ بالایی داشته باشه ولی همون کانفیگ وایو کلی قیمتش بالاتره.بستگی به شما داره که بخواین بیشترین کانفیگ رو با پولتون داشته باشین یا برند بهتر.من خودم کانفیگ بالا رو ترجیح میدم.این مدلی که معرفی کردم 5755 من که راضیم.با روزی 14 ساعت کار تری دی و بازی و اتوکد آخ نگفته

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط nazanin.gh ، dely_sh ، elham90 ، tinaaa
(۱۳۹۱-۶-۱۶، ۰۷:۱۹ عصر)soheilarch نوشته است: شما هر چه رم و گرافیک و سی پی یو بالاتری داشته باشین راحتترین.
مثلا من خودم یه ایسر با مشخصات 8 گیگ رم و سی پی یو core i5 و 2 گیگ گرافیک دارمخیلی هم راضیم روزی 14ساعت روشنه!
اگه سی پی یو تون core i7 باشه خوب بهتره.
مثلا این مدل ایسر یا هر برندی که دوس دارین و همچین مشخصاتی داره میتونین بگیرین(ایسر قیمتش مناسبه حتی اه یه رم 4 گیگی هم بگیرین خودتون میتونین مثلا یک 4 گیگ دیگه روش ببندی کاری که خودم همون روز که خریدم دادم انجام دادن رم من 4 گیگ بود که 4 تا دیگه بستن روش):این مدل خوبه:
http://www.digikala.com/?Products=Notebo...re-5755G-B
شما تا 1.5 میلیون تومن بهتره سراغ وایو و برندهای دیگه نرین چون با این قیمت میشه ایسری گیر اورد که کانفیگ بالایی داشته باشه ولی همون کانفیگ وایو کلی قیمتش بالاتره.بستگی به شما داره که بخواین بیشترین کانفیگ رو با پولتون داشته باشین یا برند بهتر.من خودم کانفیگ بالا رو ترجیح میدم.این مدلی که معرفی کردم 5755 من که راضیم.با روزی 14 ساعت کار تری دی و بازی و اتوکد آخ نگفته

واقعا مرررررررررررررررررررسی از راهنمایی هاتون.ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
پیشنهاد میکنم این مدل ایسوز رو هم حتما نگاه کنید
http://www.digikala.com/?Products=Notebo...Asus-K53UF
چیزی که بنا بر تعادل بین ترجیحات برند و قیمت از یک طرف و کارایی از طرف دیگه، تقریبا در قله قرار داره
امتحانش ضرری نداره
3

پاسخ
 سپاس شده توسط dely_sh ، nazanin.gh
(۱۳۹۱-۶-۱۶، ۰۸:۰۴ عصر)lVlOHAMMAD نوشته است: پیشنهاد میکنم این مدل ایسوز رو هم حتما نگاه کنید
http://www.digikala.com/?Products=Notebo...Asus-K53UF
چیزی که بنا بر تعادل بین ترجیحات برند و قیمت از یک طرف و کارایی از طرف دیگه، تقریبا در قله قرار داره
امتحانش ضرری نداره
3
گزینه ی واقعا خوبیه.کانفیگی شبیه به ایسری که معرفی کردم داره.دوستم هم داشت از لحاظ کیفیت صفحه نسبت به ایسر خیلی خیلی شفاف تره و زاویه دید بالاتری داره.ولی قیمتش با پول دوستمون نمیخونه.قبل از گرونی فکر کنم حدود 1.600بود الان که دیگه سر به فلک کشیده.ولی واقعا سیستم خوبیه.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، nazanin.gh
hp
core i5
graphic 1gb
ram 4gb
حداقل امکانات فوق رو داشته باشه16
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
 سپاس شده توسط nazanin.gh ، elham90
سلام دوستان،من می خوام لپ تاپ بخرم،لطفا راهنماییم کنید که چه برندی باشه و چه مشخصای داشته باشه....طراحی شهری قبول شدم،نمی دونم چی بخرم که با نرم افزارایی که واسه طراحی لازمه کم نیاره!7

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیایید همه باهم برای عضو فعال ایران شهرساز دعاکنیم آریان.بانو 43 25,383 ۱۳۹۱-۷-۲۴، ۰۹:۱۸ عصر
آخرین ارسال: somita
  لوگوی ماه رمضان برای ایران شهرساز ahmad.s 0 2,232 ۱۳۹۱-۴-۲۲، ۰۶:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ahmad.s
  پیشنهاد بدین برای طراحی اتاق یک دانشجوی شهرسازی javadrigi 11 8,274 ۱۳۹۱-۴-۱۱، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: javadrigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان