امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد بدین برای طراحی اتاق یک دانشجوی شهرسازی
(۱۳۹۱-۴-۹، ۰۲:۳۹ عصر)orkideh_04 نوشته است: اختیار دارین این چه حرفیه

شما که از تاریخ عضویتتون پیداست که تازه وارد نیستین فکرکنم تازه فعالین [تصویر:  3.gif]

به هرحال فرقی نمیکنه تازه وارد و تازه فعال و قدیمی و ... همه در ایران شهرساز یکسانند و با یک چشم دیده میشوند و از همه گونه سوالات و پیشنهادات و ارسال ها و غیره همگی کاملا استقبال میشه

مطمئن باشید

فرصت بدید دوستان بیان ارسالتونو ببینن تا نظر بدن

عجله نکنید. بخصوص الان نزدیک امتحان مرحله دوم ارشد و همزمان با امتحانات پایان ترمه...

من تقریبا قدیمی هستم ولی صاحب نظر نیستم که نظر بدم

اما از دوستان خواهش میکنم به این بحث جالب دوستمون کمک کنن...
فقط یه نظر؛ فکرمیکنم یکی دوتا عکس قدیم از شهرتون مثلا مربوط به 100 سال پیش پیدا کنید با کیفیت در دو سایز مختلف یکی بزرگتر یکی کوچکتر بدید روی شاسی بزنن جالب میشه...

عکسای جالب و قابل تامل البته
سلام
سپاس
صحیح می فرمایید تازه فعالیت هستم.
در مورد عکس های قدیمی شهر فکر جالبی هست
من مشهدیم
خودمم به عکسای قدیمی مشهد علاقه مندم.
امیدوارم بتونم عکس خوبی پیدا کنم...
(۱۳۹۱-۴-۹، ۰۴:۱۰ عصر)niloo.rad نوشته است: سلام
3×4 فایده نداره به نظر من اتاق باید وسیع باسد با یه عالمه کمد و کشو به اندازه شیتها مثلا 50×70 یا 100×70 و غیره رنگ دیوارا هم سفید باشه که چون اصولا اتاق شلوغ و پر از شیت و ماکت و کتاب و این حرفاس کمتر آدم جنگ اعصاب بگیره3

سلام
سپاس
بله شما درست می فرمایید خود من هم عاشق یه همچین فضایی هستم بزرگ با یه عالمه کشو و کمد و البته هر ابزار و وسیله ای که ممکنه طی دوران تحصیل به درد بخوره از شیر مرغ گرفته تا جون آدمیزاد ، هر نوع متریالی که تو کار ممکنه ازش استفاده بشه داشته باشم
اما فکر کنم این اتاق کار و یا به عبارت دیگه این کارگاه رو وقتی می تونیم داشته باشیم که اون 1000متر زمین رو بهمون بدن و گرنه تو خونه 100متری بابامون که همین 12متر هم غنیمته....3
باز هم ممنون در مورد رنگ که ساده باشه تا تو شلوغی ها آدمو کلافه نکنه باهاتون موافقم
بازم ممنون
آخرین ارسال های من :

شکل شهر همواره و در طول تاریخ شاخص بی رحم درجه تمدن بشر بوده است.

بیایید به شکل شهرهایمان نگاهی دوباره بیاندازیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پیشنهاد بدین برای طراحی اتاق یک دانشجوی شهرسازی - توسط javadrigi - ۱۳۹۱-۴-۹، ۰۴:۵۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین لپ تاپ برای کار با نرم افزارهای شهرسازی؟؟؟ nazanin.gh 19 16,447 ۱۳۹۲-۸-۱۲، ۰۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: kamand68
  بیایید همه باهم برای عضو فعال ایران شهرساز دعاکنیم آریان.بانو 43 25,529 ۱۳۹۱-۷-۲۴، ۰۹:۱۸ عصر
آخرین ارسال: somita
  لوگوی ماه رمضان برای ایران شهرساز ahmad.s 0 2,265 ۱۳۹۱-۴-۲۲، ۰۶:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ahmad.s
  در مورد طراحی این ایستگاه اتوبوس کمکم کنید لطفا javadrigi 18 10,051 ۱۳۹۱-۴-۱۱، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: javadrigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان