امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از شما=>جواب از رتبه 2 کنکور 1391 طراحی شهری
سلام.منم امسال کنکوردادم 137 شدم با 2ماه خوندن .درصد اسکیسم 37 شد اصلا کلاس نرفته بودم .به نظرتون از کی کلاس برم واسه کنکور93؟
جه کارای از الان انجام بدم .ممنون میشم از جوابتون؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من مشکلم رو اسکیس و زبان راهنمای واسه اسکیس و زبان کنیدممنون میشم ازتون

پاسخ
    سلام.منم امسال کنکوردادم 137 شدم با 2ماه خوندن .درصد اسکیسم 37 شد اصلا کلاس نرفته بودم .به نظرتون از کی کلاس برم واسه کنکور93؟

پاسخ
    سلام و خسته نباشید من امسال کنکور داده بودم رتبه ام 1000 اومده بود و مجاز بودم اسکیس هم 25 درصد زدم(البته امسال فقط 1 ماه خونده بودم و بیشتر ازمایشی بود)
    میخواسم بدونم رتبه حدودی چند و اسکیس چند درصد واسه روزانه میخواد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام.من رشته کارشناسیم مرتبط نیس ولی میخوام ارشد طراحی شهری شرکت کنم.
    چقد باید برای آماده شدن واسه کنکور وقت بذارم؟
    و اینکه فاصله بین آزمون تئوری و عملی چقده؟
    ممنون میشم زود جواب بدین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام بدلیل مشغله ای که ظاهرا برای رتبه 2 پیش آمده بزودی رتبه 6 کنکور مهندس سامینتا در صورت موافقت جواب همه دوستان را خواهند داد از این تاخیر در پاسخ دهی پوزش ما را بپذیرید.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      (۱۳۹۲-۸-۱۲، ۰۵:۳۲ عصر)ar_gh نوشته است: سلام.من رشته کارشناسیم مرتبط نیس ولی میخوام ارشد طراحی شهری شرکت کنم.
      چقد باید برای آماده شدن واسه کنکور وقت بذارم؟
      و اینکه فاصله بین آزمون تئوری و عملی چقده؟
      ممنون میشم زود جواب بدین
      سلام
      خب شما اول باید سعی کنید با مطالعه یکسری کتاب مرجع یک پیش زمینه ای برای وارد شدن در این رشته پیدا کنید
      اگر با برنامه خوب پیش برید
      از تیر ماه تا بهمن ماه میتونه فرصت خوبی برای موفقیت باشه
      فاصله دو آزمون هم 4 ماه هست
      موفق باشید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۸، ۱۱:۵۱ عصر)sasanarchm نوشته است: سلام و خسته نباشید من امسال کنکور داده بودم رتبه ام 1000 اومده بود و مجاز بودم اسکیس هم 25 درصد زدم(البته امسال فقط 1 ماه خونده بودم و بیشتر ازمایشی بود)
      میخواسم بدونم رتبه حدودی چند و اسکیس چند درصد واسه روزانه میخواد؟
      سلام
      ممنون
      سال به سال متفاوت هست
      برای مثال من رتبه ام در سال 91شد 25 و در آزمون عملی با اسکیس 36%شد 6 در صورتی که سال گذشته اش بیشترین درصد 90 به بالا بود اما سال 91 45 بود

پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۳، ۰۹:۴۷ عصر)simin23 نوشته است: سلام.منم امسال کنکوردادم 137 شدم با 2ماه خوندن .درصد اسکیسم 37 شد اصلا کلاس نرفته بودم .به نظرتون از کی کلاس برم واسه کنکور93؟
      سلام
      آفرین
      رتبه شما خوب شده حتی با وجود 2 ماه خوندن
      و باید رو اسکیستون بیشتر وقت بذارید و تحلیلتون رو بالا ببرید
      ا

پاسخ
      زبان رو سعی کنید دامنه لغاتتون رو بالا ببرید
      تقریبا میشه گفت که زبان بیشتر به سمت لغات عمومی تر داره میره
      اسکیس هم سعی کنید قدرت تحلیل همه جانبتون رو بالا ببرید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,041 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,279 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,354 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,301 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,172 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,720 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,566 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,609 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان