امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از شما=>جواب از رتبه 2 کنکور 1391 طراحی شهری
(۱۳۹۱-۷-۶، ۱۰:۵۲ صبح)allahverdi68 نوشته است:
(۱۳۹۱-۶-۲۸، ۱۲:۳۷ صبح)Sharify نوشته است: سلام
تبریک بابت موفقیتتون و سپاس فراوان از راهنماییتون
ممنون می شم اگه بگین آیا در طی یک روز کتاب های متنوعی رو می خوندید؟در این صورت در هر روز چند کتاب؟آیا این کتاب ها روز بعد تفاوت می کردند یا تا تمام شدنشون کتاب دیگه ای مطالعه نمی کردید؟
یا اینکه یک کتاب رو تا تمام شدن دنبال می کردید و بعد کتاب دیگر؟

سلام مرسی من هفتگی برنامه ریزی می کردم، مثلاً برنامه ام این بود که این هفته دو فصل از زیبایی شناسی بخونم، دو فصل از... واسه همینم ممکن بود توی یه روز کلاً یه کتاب بخونم، ممکن هم بود دو کتاب بخونم. معمولاً کتابا رو طی یک ماه تموم می کردم.

(۱۳۹۱-۷-۵، ۱۲:۴۵ عصر)n.hoseini نوشته است: سلام من الان این موضوع و جست و جو کردم من ترم 7 شهرسازی هستم و امسال می خوام ارشد شرکت کنم کلاسم ثبت نام کردم ولی هنوز گرایش و شک دارم طراحی و بیشتر دوست دارم ولی از مرحله 2 می ترسم چون ریسکش بالاست! و شنیدم بازار کار برنامه ریزی بهتر از طراحی اونم تو ایران تا زمانی که معماری ها هستن !! حالا به نظر شما من اگه اسکیسم هم در حد متوسط رو به پایین باشه امیدی به قبولی هست یا برنامه ریزی بخونم؟

به نظر من هر گرایشی رو که بیشتر دوست دارید شرکت کنید و از هیچی هم نترسید. چون اگه تلاشتونو بکنید خیلی راحتتر از اون چیزی که فکرش رو بکنید نتیجه می گیرید. منم تا قبل شروع کار کردنم واسه اسکیس اصلاً دستم قوی نبود. نگران نباشید. مطمئن باشید با تلاش به هدفتون می رسید1
موفق باشید1

مرسی! 1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خانم مهندس و تبریک که این موفقیت رو بدست آوردسد
    اولا براتون تو شروع کلاسها آرزوی موفقیت میکنم و بعد اینکه یه سوال دارم که خیلی مهمه و به آیندم بستگی داره.
    من الان کارشناسی معماری هستم ترم سه
    چون الان معماری دیگه خیلی شورش در اومده و هرکی از راه میرسه معماری میخونه میخواستم بدونم ارشد رو برم شهرسازی یا نه؟
    موندم به خدا
    گیج و ویج شدم.
    من خودم علاقه زیادی در موردئ معماری دارم ولی در مورد شهرسازی زیاد اطلاعات ندارم
    میشه نظرتون رو بهم بگید؟
    ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۲۱ عصر)erfanasheg نوشته است: سلام خانم مهندس و تبریک که این موفقیت رو بدست آوردسد
      اولا براتون تو شروع کلاسها آرزوی موفقیت میکنم و بعد اینکه یه سوال دارم که خیلی مهمه و به آیندم بستگی داره.
      من الان کارشناسی معماری هستم ترم سه
      چون الان معماری دیگه خیلی شورش در اومده و هرکی از راه میرسه معماری میخونه میخواستم بدونم ارشد رو برم شهرسازی یا نه؟
      موندم به خدا
      گیج و ویج شدم.
      من خودم علاقه زیادی در موردئ معماری دارم ولی در مورد شهرسازی زیاد اطلاعات ندارم
      میشه نظرتون رو بهم بگید؟
      ممنون میشم

سلام، خیلی ممنون1
      به نظر من به این فکر نکنید که خیلیا ارشد معماری می خونن یا شهرسازی یا... فقط به علاقه تون نگاه کنید.
      راستش بیشتر کسایی که از معماری میان طراحی شهری دلیلش رو این ذکر می کنن که می خوان توی مقیاس بزرگتری طراحی کنن. چون معماری محدود می شه به یک یا چند ساختمان ولی طراحی شهری ارتباط بین ساختمانها و... رو در نظر می گیره.در واقع می خوان که توی سطح بزرگتری تصمیم گیرنده باشن. یه تفاوت مهم دیگه ای هم که طراحی شهری با معماری پیدا می کنه اینه که برای طراحی شهری باید به میزان خیلی بیشتری از مطالب اقتصادی، اجتماعی، روان شناسی، جامعه شناسی و... مربوط به سایتتون اطلاعات کسب کنید. یعنی باید حوزه دیدتون خیلی وسیعتر بشه واسه همینم نیاز به مطالعات و تجربیات خیلی بیشتری داره.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط shahabsaa
        سلام خانم مهندس بهتون تبریک می گم و امیدوارم موفقیت های بیشتری کسب کنید1
        می خواسم بدونم شما کلاس کنکور رفتید؟15

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۱-۷-۱۴، ۱۱:۰۵ عصر)Sina Taghipoor نوشته است: سلام خانم مهندس بهتون تبریک می گم و امیدوارم موفقیت های بیشتری کسب کنید1
          می خواسم بدونم شما کلاس کنکور رفتید؟15

سلام مرسی1
          برای تئوری نه کلاس رفتم، نه آزمون دادم ، ولی برای اسکیس بله، هم کلاس رفتم هم آزمون دادم16

پاسخ
           سپاس شده توسط arvik
          من ميخام براي كنكور سال ديگه طراحي شهري خودمو اماده كنم و نميخام هم تو هيچ كلاسي شركت كنم فقط كلاس اسكيس شايد برم بسته اموزشي گرفتم بنظرتون موفق ميشم؟لطفا راهنماييم كنيد.
          آخرین ارسال های من :

65[/size]
            پاسخ
            سلام
            تبریک میگم خدمتتون
            میخواستم بدونم درصد هاتون چند بود برای هر کدوم از درسا؟
            درصد اسکیس تون چقدر بود؟
            مرسی

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
              (۱۳۹۱-۱۱-۱۳، ۰۱:۰۰ عصر)sarayhaddadi نوشته است: سلام
              تبریک میگم خدمتتون
              میخواستم بدونم درصد هاتون چند بود برای هر کدوم از درسا؟
              درصد اسکیس تون چقدر بود؟
              مرسی

سلام فکر کنم در سایت هست سرچ کنید.
              آخرین ارسال های من :

پاسخ
              سلام میشه برنامه تونو واسه مرحله اول توضیح بدین؟اینکه از کی شروع کردین و روزی چند ساعت خوندین؟لطفا چندتا کتاب تست خوب و جامع معرفی کنین.ممنون

آخرین ارسال های من :
                پاسخ
                سلام و خسته نباشید من امسال کنکور داده بودم رتبه ام 1000 اومده بود و مجاز بودم اسکیس هم 25 درصد زدم(البته امسال فقط 1 ماه خونده بودم و بیشتر ازمایشی بود)
                میخواسم بدونم رتبه حدودی چند و اسکیس چند درصد واسه روزانه میخواد؟

آخرین ارسال های من :
                پاسخ

موضوع‌های مشابه…
                موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,000 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
                آخرین ارسال: mamamama
                  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,258 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
                آخرین ارسال: mtr6510
                  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,347 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
                آخرین ارسال: alireza
                  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
                  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,164 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,518 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
                آخرین ارسال: shivashf
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,713 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
                آخرین ارسال: udesigner
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
                آخرین ارسال: payam_km
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,593 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
                آخرین ارسال: rikhtehgaran
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,576 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
                آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان