امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۹-۱۵، ۱۱:۴۶ صبح)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۱۵، ۱۱:۱۲ صبح)Sh@bn@m نوشته است: چیو داره اشتباه میکنه؟؟؟؟که خلاصه نمیخونه؟؟؟؟
بچه ها من سه تا سیر اندیشه های نشر کوبه رو دارم بذارم براتون؟؟؟؟

ممنون میشم اگه آپلودش کنی :)

ضمن تشکر از مهندس شبنم بابت آپلود 3 جلد
سیر 3 موسسه پردیس کیمیا را از کتاب تاریخش جدا کردم با حجم 18 مگابایت و 32 صفحه تقدیم به داوطلبین:

سیراندیشه ها 3-نکات موسسه پردیس کیمیا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مهندس همایون طبق گفته خودشون دور پنجم از تمام کتاب های ارشد رو تموم کرده....داره دیگه کلا کتابای متفرقه رو دوره میکنه.....مگه نه؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۱۵، ۰۸:۲۷ عصر)Sh@bn@m نوشته است: مهندس همایون طبق گفته خودشون دور پنجم از تمام کتاب های ارشد رو تموم کرده....داره دیگه کلا کتابای متفرقه رو دوره میکنه.....مگه نه؟؟؟؟

نه شبنم خانوم...منم کلی کتاب باید بخونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
آره میدونم ...اصلا یه صندلی داغ بذاریم نیم ساعت رنگ تفریح.....دلم خنده میخادددددددددددد......بیا دیگه
مدیر اغتشاشات سایت........

پاسخ
از اتاق فرمان سازمان سنجش اعلام کردن به مهندس همایون بگید...بیا فردا برو ثبت نام انقد این بچه های کنکوری رو دق نده.....والا حبیبی و پاکزادو اینا همگی رو به چالش کشیدههههههه.....یه کنکور اومدیم بدیما.....من اصن میرم ثبت نامم رو لغو میکنم......میشه؟؟؟؟

پاسخ
[quote='Sh@bn@m' pid='79130' dateline='1417887011']
از اتاق فرمان سازمان سنجش اعلام کردن به مهندس همایون بگید...بیا فردا برو ثبت نام انقد این بچه های کنکوری رو دق نده.....والا حبیبی و پاکزادو اینا همگی رو به چالش کشیدههههههه.....یه کنکور اومدیم بدیما.....من اصن میرم ثبت نامم رو لغو میکنم......میشه؟؟؟؟
[/quote

:)
غرب زمانی غرب شد که اندیشه های انتقادی جا پاشو تو گله گله ی عرصه های اجتماعی محکم کرد....
زیاد با اساتید موافق نیستم ینی استادی ندیدم که کار بلد باشه.....وقتی آقای پیران به عنوان یه جامعه شناس میاد تو سمینار شهرسازی انقلابی به پا میکنه و برای واژه به واژه ی حرفاش ملت بلند میشنو دس میزنن باید به این رشته و اساتیدش افسوس خورد

پاسخ
هی وای من ....گفتم بیا دو دیقه درسی و کتابی حرف نزنیم داداش من....
بابا خسته شدمممممممم انقد اومدیم هی گفتیم این کتاب اون کتاب این سوال اون وسال و فلانو فلانو فلانو....
شما به طور کاملا عادی در زندگی روزمرگی اوقات فراغت رو تجربه کردی تا حالا؟؟؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۱۵، ۰۹:۱۸ عصر)Sh@bn@m نوشته است: هی وای من ....گفتم بیا دو دیقه درسی و کتابی حرف نزنیم داداش من....
بابا خسته شدمممممممم انقد اومدیم هی گفتیم این کتاب اون کتاب این سوال اون وسال و فلانو فلانو فلانو....
شما به طور کاملا عادی در زندگی روزمرگی اوقات فراغت رو تجربه کردی تا حالا؟؟؟

:)
تو یه فرصت مناسب به سوالاتتون ج میدم
الان خیلی ذهنم درگیره
معذرت میخوام

پاسخ
مهندس دهقان هیشکی همکاری نمیکنهههههههههههههههه........بابا توکنگره های بزرگ دنیام یه کم زنگ تفریح میذارنا....تو مذاکراتم دیدم داشتن....
.

پاسخ
........

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 17,310 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,712 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,377 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,510 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,440 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,980 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,882 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,403 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 11,074 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,930 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان