امتیاز موضوع:
  • 180 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی کنکور ارشد طراحی شهری 91
(۱۳۹۰-۸-۱، ۰۱:۰۵ عصر)hamidreza_arch نوشته است: بچه ها من میخوام به تازگی شروع به خوندن کنم برا طراحی شهری....لیسانسم معماریه.....لطفا بگین چی بخونم....رتبه تاپ نمیخوام....فقط میخوام قبول شم......
در حد همین کتابای توسلی زاده و پاکزاد و کتابای مهم کافیه؟؟؟؟
به صفحات اول همین موضوع بری جوابت رو میگیری
(۱۳۹۰-۸-۱، ۰۱:۳۷ عصر)mehman نوشته است: سلام من لیسانس معماریم کتاب زبان تخصصی دکتر فرهادی یه کتاب راهنما نداره آخه کلی وقت میبره واسه ترجمه اش ممنون میشم اگه راهنمایی کنید :s
نه متاسفانه نداره!
ولی تو جزوه های موسسات مختلف لغاتش رو آورده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، alireza ، mehman ، JAVAD4050
مرسی از راهنماییتون دوست عزیز به نظر شما جزوه کدوم موسسه برای زبان تخصصی در اولویت ممنون میشم اگه کمکم کنید:huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خود من هم دارم دنبال جواب این سوال میگردم!
و تا اینجا با مقایسه جزوه های موجود به این نتیجه رسیدم که هر موسسه ای اومده و یه سری لغات و متون اختصاصی و یا تحلیل سوالات قبل رو تو جزوه هاش آورده و یه سری تست هم طرح کرده و جزوه ها شامل همه ی اینا هستن.
مسئله اینجاست که باید برای درس زبان وقت گذاشت و تو کوتاه مدت جواب نمیده باید هر روز مطالعه بشه لغاتش و ریدینگ. متون اختصاصی مختلف رو ترجمه و سوالات سال سال های قبل رو حل کنید. تو جزوه های موسسات مختلف هم به همین ها اکتفا شده. کلا پایه ی زبان خوب بیشتر موثره در یادگیری سریعتر با تو جه به زمان باقی مانده. البته دروس دیگه نباید فراموش بشه مثل مباحث که 3 هست.اگه پایه زبانتون خیلی ضعیف باشه وقتی رو می خواهید رو زبان بزارید وقت زیادی خواهد بود باید شرایط رو بسنجید و اگه فقط زبان عمومی رو مطالعه کنید در این صورت که البته اینم ریسکش زیاده چون همیشه 10 تا سوال لغات اول و خیلی سخت میدن و لغات تافل و ... رو باید برا پاسخگویی به اینها آشنا باشید.اما ریدینگها که همیشه تخصصی هستند و اکثر دوستانی که زبانشون رو پارسال خوب زده بودن به خاطر جواب دادن به سوالات ردینگ و کلوز تست بود البته امسال زبان آسون بود ردینگ هاش.
من خودم فعلا به این نتیجه رسیدم که رو ردینگ کار کنم.
باز خوشحال میشم دوستان اگه نظری دارند بیان کنند ما هم استفاده می کنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، Gizmo ، asma ، sajjad21 ، mehman ، shahryar
دو پی دی اف خوب برای تمرین ترجمه زبان تخصصی:
از مدیریت محترم سایت خواهش میکنم این فایلهارو انتقال نده به بخش اعضای ویژه تا همه بچه ها بتونن ازش استفاده کنن
مرسی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   top_100_urban_thinkers.pdf (اندازه: 1.28 MB / تعداد دفعات دریافت: 250)
.pdf   UrbanDesignHandbook.pdf (اندازه: 1,003.07 KB / تعداد دفعات دریافت: 351)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@ ، elham90 ، mahzad ، asma ، deldar ، JAVAD4050 ، sajjad21 ، mehman ، shahryar ، b.ta ، shaghayegh_66 ، mina91 ، atelieahjam
(۱۳۹۰-۸-۸، ۰۳:۳۶ صبح)Gizmo نوشته است: دو پی دی اف خوب برای تمرین ترجمه زبان تخصصی:
از مدیریت محترم سایت خواهش میکنم این فایلهارو انتقال نده به بخش اعضای ویژه تا همه بچه ها بتونن ازش استفاده کنن
مرسی

سلام
ممنون از زحمات شما و كمكي كه به دوستان ميكنيد
بجز يك فايل شما هيچ فايلي در سايت منتقل نشده و همه فايلها را خود دوستان در انجمن vip ميزارند و لينك فايلي را كه در سايت گذاشتيد بديد تا منتقل به انجمن عمومي شود.
انجمن vip يك حمايت از سايت و فايلهاي دوستان هست و با توجه به بازديد بسيار بالا و جواب ندادن سرور متاسفانه در بعضي از ساعات با قطعي مواجه ميشويم كه نياز به هزينه هاي بيشتر هست.
هر ارسال در انجمن vip حدود 10000 امتياز دارد كه با ارسال حدود 10 فايل شخص ميتونه عضو بشه و اكثر اعضا همانند شما با ارسال فايل عضو شدند و تعدادي هم با پرداخت هزينه عضو شدند كه از اعضاي فعال خواستيم كه شماره كارت بدند تا مبلغي را واريز كنم.
با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@ ، Gizmo ، *setare*
Rainbow 
(۱۳۹۰-۷-۲۰، ۰۶:۱۹ عصر)asma نوشته است: سلام دوستان.
يه سوال داشتم:
جزوات شهرام جنگجو 4جلد و مجموعه سوالاتش 3جلده همه كتابا رو بايد تهيه كنيم يا فقط تعداديشون؟

سلام . من 4 جلد جزوه هاشو خریدم اما تنها3جلدش برا طراحی شهری بدرد میخوره.

جلد اول مجموعه ایه از مباحث عمومی شهرسازی و تاریخ

جلد دوم بیشتر راجع به تاریخ

جلد چهارم هم یه مجموعه کوتاه از اطلاعات عمومی شهرسازی و محیط زیست و...

جلد سومم فک کنم بیشتر برای بچه های برنامه ریزی شهری مفید باشه.

به نظر من جلد اول و دوم رو بخرین.
آخرین ارسال های من :

يا چنان نمای که هستی، يا چنان باش که می‌نمايی

«بايزيد بسطامی»

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، @uror@ ، asma ، deldar ، JAVAD4050
مچکرم از مباحثتون

مطابتون و سوالاتون خوب بود ممنون
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
سلام
ببخشید میخواستم اگه می شه یه کتاب زبان تخصصی برای طراحی شهری به من معرفی کنید
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۱۸، ۰۹:۲۶ صبح)sajjad 21 نوشته است: سلام
ببخشید میخواستم اگه می شه یه کتاب زبان تخصصی برای طراحی شهری به من معرفی کنید
ممنون
سلام
تا اونجایی که اطلاع دارم زبان تخصصی طراحی شهری و برنامه ریزی شهری تفاوت چندانی نمی کنه
اگه شما رو درک مطلب تسلط داشته باشید راحت می تونید حداقل خیلی کم 30 درصد رو بزنید. منابع زبان تخصصی هم آقای Alireza گذاشتن رو سایت
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، shahryar ، @uror@
سلام
خسته نباشید.من وقتم خیلی کمه چی کار کنم ؟امروز تصمیم گرفتم و باید حتما قبول بشم .لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون از لطفتون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,218 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,377 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,402 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,337 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,226 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,781 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,675 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,696 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,634 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان