امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از امروز برای آزمون تشریحی تحلیلی 1391 برنامه ریزی کنید{تشکیل یک گروه برای باهم بودن}
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۵:۱۲ عصر)fatyjo0on نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۲، ۰۳:۱۶ عصر)Mahbobe-G نوشته است: پارسال سوالات تشریحی در حوزه زلزله و بهسازی و .... بوده و اگر دقت کنیم امسال اکثر همایش ها و بحث های شهرسازی درباره زلزله بوده ! حالا باید ببنیم بحث سال 91 درچه حوزه ای خواهد بود .
سوالات آزمون تشریحی خیلی خیلی به مسائل روز و آینده شهرسازی مرتبطه . منم قصد دارم روی مساله آماده سازی و تفکیک زمین برای توسعه پایدار - مرمت بافت های فرسوده شهری دورن شهری (که آثار تاریخی نیستند ) تمرکز کنم البته با توجه به مبحث زلزله .

به نظرم چون احتمال اومدن یه زلزله رو تو چند سال آینده دادن ( زلزله با ریشتر بالا ....شاید 7 ریشتر) احتمال اینکه سوال زلزله ای باشه بیشتره. میخوان مهندسین رو از همین حالا آماده بار بیارن:D
سوال زلزله که یه جورایی سال پیش اومده بود.دیگه ففکر کنم دورش رو باید خط بکشیم.دوستان مهندسین سایت بهتر میدونن فایل ها کجاست و کدوما بیشتر بدرد میخوره.پیشاپیش و پسا پیش متشکر.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، mehdime007

پیام‌های داخل این موضوع
RE: از امروز برای آزمون تشریحی تحلیلی 1391 برنامه ریزی کنید{تشکیل یک گروه برای باهم بودن} - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۵:۴۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) alireza 0 727 ۱۳۹۴-۱۱-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خبری خوش برای متقاضیان عزیز نرم افزار حسابداری ساختمانی، پیمانکاری، پروژه ای alireza 0 805 ۱۳۹۴-۱۱-۱۲، ۰۳:۵۹ عصر
  دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,716 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,884 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
  نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,963 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,276 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
  خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,689 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: moalyi
  اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,272 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
  اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,397 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
  hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,975 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان