امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی به فکر اینده ماست اثلا تو این کشور ارزشی داریم...............
(۱۳۹۰-۵-۱۹، ۰۵:۴۱ عصر)sibel نوشته است: بچه ها راستش من امروز فهمیدم که به ما حق طراحی نمیدن. خیلی حالم گرفته شد دیگه حوصله درس خوندن رو ندارم
امروز هیچ فعالیتی تو سایت نداشتم دلیلش هم همین بود

{درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا میدانند}

اینم تعدادی دیگر از نظرات
نویسنده: رضا
دوشنبه 20 تیر1390 ساعت: 13:29

واقعا متاسفم برای خودم که ...

نویسنده:فائزه
چهارشنبه 22 تیر1390 ساعت: 1:11

با سلام من از دانشجویان کارشناسی نا پیوسته رشته مهندسی تکنولوزی معماری هستم و از مسئولین امر خواهشمندم مانع از تصویب این قانون بشوند زیرا ما نیز واحد های طراحی را گذراندیم و همچنین هرینه زیادی را متحمل شده ایم.
من فکر می کنم اگر هم قرار باشد این قانون تصویب شود باید شامل حال کسانی باشد که کاردانی خود را در رشته ای غیر از معماری و کارشناسی را در رشته معماری ادامه تحصیل دادند.این افراد باید جدای از کسانی باشند که هم مقطع کاردانی و هم کارشناسی خود را در رشته معماری گذراندند.
با تشکر

نویسنده:
علیرضا

چهارشنبه 22 تیر1390 ساعت: 10:49

ما 6 سال از بهترین سالهای عمرمون رو صرف تحصیل در این رشته کردیم... چند سال توی شهرستان های دیگه درس خوندیم ... هزینه سنگین تحصیل در این رشته که دیگه جای خودش رو داره....
سر همون کلاس ها نشستیم و در اکثر قریب به اتفاق موارد با همون اساتید واحدهامون رو گذروندیم.
در ضمن اون موقع که پذیرش میکردن ما کد اصلی داشتیم... حالا چطور شد یک شبه 6 سال زحمت مارو به هدر دادند... این یعنی کسی که نا پیوسته خونده حتی اگه تا دکتری هم پیش بره چون ناپیوسته خونده... مدرکش به اندازه ی یک کاردان ارزش داره!!!
با این احوال آیا انگیزه ای برای ادامه تحصیل باقی میمونه؟؟؟
ما از تمام کسانی که در این رابطه مسوول هستند انتظار تجدید نظر داریم.

نویسنده: پیمان

پنجشنبه 23 تیر1390 ساعت: 18:19
با درود . در صورت تحقق این قضیه موج عظیمی از معماران این مملکت از پا در میان و فلج می شن . ما معمارا نباید اجازه بدیم که حقمون دستی دستی پایمال شه .

نویسنده: سعید
شنبه 1 مرداد1390 ساعت: 16:27
با سلام-
من از مسئولین محترم خواهش می کنم که انقدر دشمنان مارو خوشحال نکنن-یکی از نکاتی که مقام معظم رهبری بارها به مسئولین دستور دادند و تاکید کرده اند عدالت است-برای چی کسانی که 6 سال درس خوندن و طراحی کردن رو از این امر محروم می کنند-چرامسئولان نظام مهندسی به اصل موضوع کمک نمی کنند و سعی بر آن دارند صورت مسئله رو پاک می کنند-اصلا با این کار نظام مهندسی چه کمک و خدمتی در حق معماری کشور عزیزمان می کنند تا الان داشتند کار طراحی می کردند که انقدر از معماری اسلامی دور شدیم-بهتر بود دوره های باز آموزی برای معماران قدیمی تر می گذاشتند و یا خیلی را ههای دیگر که خود سازمان نظام مهندسی بهتر می دونه مگر کسانی در این سازمان کار می کنن کم کار طراحی می گرند با روابطشون که می خوان این کار رو انجام بدن مگر تا الان مهر فروشی و امضا فروشی نمی کردن بقیه چه گناهی کردن مگر اصلا بیان بگن خود کسانی که تو نظام مهندسین تا الان چقدر از بقیه بیشتر کار گرفتن ...
(۱۳۹۰-۵-۲۱، ۱۱:۳۶ صبح)lofra نوشته است: منم میخام همین کارو انجام بدم مهندس نصیری بلکه جواب بده

سلام خانم مهندس
اگر امکان داره به همه بگین اینکارو انجام بدن تا انشا ا... نتیجه بگیریم
به همه دوستان،مهندسان عمران-مهندسان معماری
اگر امتحان نظام مهندسی هست پس یعنی همه دارن ارزشیابی میشن ، هرکس بتونه در امتحان قبول بشه
یعنی صلاحیت داره.دیگر لزومی نداره که یکی بتونه امتحان بده یکی نتونه
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کی به فکر اینده ماست اثلا تو این کشور ارزشی داریم............... - توسط saeed nasiri majd - ۱۳۹۰-۵-۲۱، ۱۱:۴۱ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات انتقال اتوکد به رویت alireza 0 640 ۱۳۹۵-۸-۲۹، ۰۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,642 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,494 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟ yasaminn 4 3,664 ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۱۰:۳۸ صبح
آخرین ارسال: najme
  چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو می alireza 10 4,516 ۱۳۹۳-۳-۲۶، ۰۹:۳۶ عصر
آخرین ارسال: تیلور
  بررسی الگوی ورودی خانه به عنوان یک الگوی بومی انتخاب خوبیه؟ kiana7822 1 2,461 ۱۳۹۱-۹-۱۶، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: 10a
  سوال 1- معماران در کدام دوره تاریخی به طراحی منظر شهری اهمیت می دادند؟ MHAKBARI 0 2,581 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  رشته برنامه ریزی شهر ی غیره انتفاعی نداره،به گوش urbanplanner 11 7,127 ۱۳۹۱-۴-۱۶، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: maede1364
Question محاسبه واحد شکل زمین به روش مخدم tarsasa 4 5,061 ۱۳۹۱-۳-۲۳، ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: tarsasa
  این صفحه هم برای بچه های معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 0 1,761 ۱۳۹۰-۶-۱۷، ۱۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: