امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رشته برنامه ریزی شهر ی غیره انتفاعی نداره،به گوش
دوستان من اقدام به خرید کارت علاقه مندی برای رشته های غیر انتفاعی و پیام نور کردم ، ولی موقع ثبته کدهای انتخابه رشته متوجه شدم که دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا و نور طوبی مجازی هستن نه غیر انتفاعی ، پس مانیازی به خریدا این کارت نداریم ، و دوستانی که مایل هستن میتونن این رشته ها رو انتخاب کنند.
حالا من موندم این کارتی که خریدم اینو چیکارش کنم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، قاصدک ، sharmin
ای بابا
چرا اذیت میکنن
پس چرا تو دفترچه انتخاب رشته اسامیشونو دقیقا نوشته:
دانشگاه امام رضا(ع) - مشهد (غیرانتفاعی)
موسسه غیرانتفاعی مجازی نورطوبی - تهران
ای خدا همه را به راه راست هدایت فرماید! (آمین یادت نره :D )
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
خوب مگه ننوشته غیر انتفایی - مجازی؟؟؟؟

غیرانتفایی محسوب میشن و براشون کارت لازمه!
دانشگاه امام رضا(ع) - مشهد (غيرانتفاعي)

مؤسسه غيرانتفاعي مجازي نورطوبي - تهران

دقیقا این عبارات در دفترچه امده
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، urbanplanner
(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۰۹:۱۴ صبح)urbanplanner نوشته است: دوستان من اقدام به خرید کارت علاقه مندی برای رشته های غیر انتفاعی و پیام نور کردم ، ولی موقع ثبته کدهای انتخابه رشته متوجه شدم که دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا و نور طوبی مجازی هستن نه غیر انتفاعی ، پس مانیازی به خریدا این کارت نداریم ، و دوستانی که مایل هستن میتونن این رشته ها رو انتخاب کنند.
حالا من موندم این کارتی که خریدم اینو چیکارش کنم؟

کسی مثل مهندس اربن پلنرر این اتفاق براش افتاده ؟!! 7
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، urbanplanner
ببینید شما وقتی کارت علاقه مندی میخرید چون با مشخصات خودتون میخرید، بنابراین به طور خودکار به حسابتون نوشته میشه و موقع ثبت نام متوجه نمیشید که استفاده کردید یا نه
باید دید کسانی که خریداری نکردند آیا امکان انتخاب این دو گزینه رو داشتند یا نه

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia
ای بابا!
مهندس مهربون وقتی که کارتو میخری باید ثبتش کنی ،خودش گفته فقط خریده کارت داله برا ثبت نیست و باید ثبتش کنید، وقتی میرید برا ثبت شماره کارت و رمز ورودی که بهمون داده ثبت نمیشه،چون اصلا براش این تعریف نشده.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
خب پس همه چی مشخه اگه اینطوری باشه
سه تومن رفت تو جیب سازمان سنجش ! :D

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
منم همین اشتباه رو کردم
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، urbanplanner
شاهد از غیب رسید مهندس مهربون!!!
می خوام تاسفم بخورم به حاله خودمون که همیشه گوله اینا رو میخوریم، و تبریک بگم به این مسولان که با این اطاع رسانی مبهم زمینه رو برا گرفتن ماهی از ابه گل الود مهیا میکنند.
مهندس مهربون سه تومن نه بلکه 4800 تومان ناقابل!!حالا شما جمع بزن این پولارو ببین چهقدر میشه!البته تو پیام خصوصی چند نفرهم بهم گفتن که اونا هم پولشون رفته.
فقط این پستو اوردم بالا که هر کی می خواد این کارو کنه دست نگه داره، دیگه ما چوبشو خوردیم دیگه بسه.
خانم zahra اون کارتی که خریدم فی الواقع باید بندازمش دور چون اونا این رو هم از قبل پیش بینی کرده بودند ، و تو خرید کارت گفته که پول به هیچ وجهه قابله استرداد نیست.
اگه کسی از سایر رشته ها خواست کارت علاقه مندی بگیره ، بهم پیام بده من مشخصات کارتی رو که خریدم براش بفرستم، بذار حداقل یکی از دوستان ازش استفاده کنه، اینطوری بازم میگیم کارته رو ننداختیم دور یکی از دوستان ازش استفاده کرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
سلام ب همگی من یه سوال داشتم و خواستم بگم ک من دارم کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخونم.ب نظر شما برا ارشد از بین این رشته ها:شهرسازی-طراحی شهری-فضای سبز-جفرافیا و برنامه ریزی شهری-gis کدوم رشته رو میتونم انتخاب کنم؟ کدوم بهتره؟ خواهش میکنم راهنماییم کنین چون دیگه الان ترم5 دارم میخونم و دیگه باید به فکر ارشد باشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      رشته معماری sara515 2 1,490 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: pari32184
      نکات انتقال اتوکد به رویت alireza 0 597 ۱۳۹۵-۸-۲۹، ۰۱:۴۴ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,227 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: ham1371
      سئوال در مورد درس برنامه ریزی کالبدی معماری shamim_en 0 1,979 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۶:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: shamim_en
      ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,426 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: saeedtkh
      تمدید زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و باآزمون دانشگاه آزاد leila 0 2,433 ۱۳۹۳-۶-۱، ۰۴:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: leila
      فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟ yasaminn 4 3,612 ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۱۰:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: najme
      روزهای برگزاری آزمون اسکیس معماری وطراحی شهری و برنامه ریزی شهری 93 leila 0 2,347 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: leila
      چرا کارت ورود به جلسه عملی روی سایت نمیاد هر جا زنگ میزنم پاسخگو نیستن شما علتش رو می alireza 10 4,435 ۱۳۹۳-۳-۲۶، ۰۹:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: تیلور
      برنامه درسی کارشناسی ارشد مرمت m.marziye 0 2,302 ۱۳۹۲-۶-۲۹، ۱۰:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان