امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره الان تست کار نمیکنم من گذاشتم برای ماه آخر الان گفتم یکم بلد نباشم روحیم خراب میشه د
سوال یک داوطلب:
ولی الان تست کار نمیکنم من گذاشتم برای ماه آخر الان گفتم یکم بلد نباشم روحیم خراب میشه
درسته کارم یا نه؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
الان تست کار نمیکنم من گذاشتم برای ماه آخر الان گفتم یکم بلد نباشم روحیم خراب میشه د - توسط alireza - ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۱:۰۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,256 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,409 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,632 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,023 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,550 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,138 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی آمار برای دوهفته اول A.pourvahedi 1 1,262 ۱۳۹۴-۵-۱، ۱۲:۵۲ عصر
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,247 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23
  من اسکیسم بد نیس (متوسط رو به بالا ) با تمرین میتونم با رتبه ناپلئونی 731 امیدوار به قبولی باشم؟ (دوره های غیر روزانه) mahsa j 1 902 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی آمادگی برای کنکور تحلیلی تشریحی برنامه ریزی 94 elham shiri 11 3,926 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: سازندگان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان