امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
سلام منم شارتا شهر رو تا آخر دوره ی اسلامی خوندم الان دارم دور میکنم
جیمز موریس : فصل اول ( شهرهای نخستین)+ چین
طرح ها و برنامه ها :صفحه 70
504 دور دوممه :)
برنامه ریزی شیعه:3 فصل اول
منطقه ای زیاری :فصل اول
آمار هم تازه شروع کردم
یه سری جزوه خلاصه هم خوندم
زبان میخوام متن هم شروع کنم به خوندن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط raoof - ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۱:۵۳ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط z.s - ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۹:۴۲ صبح
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۷-۲۰، ۱۰:۰۸ صبح
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۱:۳۱ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۷، ۱۱:۲۲ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۱:۳۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۱۱:۵۵ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۱:۰۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۹-۱۷، ۰۲:۵۳ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط hero - ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۱۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط z.s - ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۷:۵۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۸:۰۶ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۹:۰۷ عصر
RE: بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... - توسط E.Y.I - ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۱۱:۱۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,214 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,418 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,342 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,490 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,422 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,950 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,867 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,368 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,951 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,761 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان