امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از شما=>جواب از رتبه 2 کنکور 1391 طراحی شهری
(۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۲۱ عصر)erfanasheg نوشته است: سلام خانم مهندس و تبریک که این موفقیت رو بدست آوردسد
اولا براتون تو شروع کلاسها آرزوی موفقیت میکنم و بعد اینکه یه سوال دارم که خیلی مهمه و به آیندم بستگی داره.
من الان کارشناسی معماری هستم ترم سه
چون الان معماری دیگه خیلی شورش در اومده و هرکی از راه میرسه معماری میخونه میخواستم بدونم ارشد رو برم شهرسازی یا نه؟
موندم به خدا
گیج و ویج شدم.
من خودم علاقه زیادی در موردئ معماری دارم ولی در مورد شهرسازی زیاد اطلاعات ندارم
میشه نظرتون رو بهم بگید؟
ممنون میشم

سلام، خیلی ممنون1
به نظر من به این فکر نکنید که خیلیا ارشد معماری می خونن یا شهرسازی یا... فقط به علاقه تون نگاه کنید.
راستش بیشتر کسایی که از معماری میان طراحی شهری دلیلش رو این ذکر می کنن که می خوان توی مقیاس بزرگتری طراحی کنن. چون معماری محدود می شه به یک یا چند ساختمان ولی طراحی شهری ارتباط بین ساختمانها و... رو در نظر می گیره.در واقع می خوان که توی سطح بزرگتری تصمیم گیرنده باشن. یه تفاوت مهم دیگه ای هم که طراحی شهری با معماری پیدا می کنه اینه که برای طراحی شهری باید به میزان خیلی بیشتری از مطالب اقتصادی، اجتماعی، روان شناسی، جامعه شناسی و... مربوط به سایتتون اطلاعات کسب کنید. یعنی باید حوزه دیدتون خیلی وسیعتر بشه واسه همینم نیاز به مطالعات و تجربیات خیلی بیشتری داره.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط shahabsaa

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: سوال از شما=>جواب از رتبه 4 کنکور 1391 طراحی شهری - توسط allahverdi68 - ۱۳۹۱-۷-۱۳، ۰۱:۲۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,137 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,328 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,363 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,314 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,196 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,744 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,626 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,653 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,605 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان