امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۲:۱۴ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۲:۰۷ عصر)elnaz.h نوشته است: دلم میخواد این موریس رو به 24 قسمت مساوی تقسیم کنمممممممممممممم خخخخخخخخخخخ

موریس رو خدایش بیامرزد،کتاب رو میگید دیگه؟ 4
بخونید،کتب شیرینی هست.

نه خود جیمز رو میگم جییییییییمز 70
ها خیلی شیرینه ، شیرین عسله اصلا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بچه ها اوضاع درسیتون چطوره؟
کی چی خونده؟
یه برنامه خوب میخوایم برا با هم خوندن...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۲:۲۱ عصر)homayoon.d نوشته است: بچه ها اوضاع درسیتون چطوره؟
کی چی خونده؟

مهندس همایون تا الان بچه ها هر کدوم برنامه خودش رو داشته،از حال همدیگه اینجا خبر میگیرن و اگه سوالی باشه ،مشکلی باشه با هم در میون میذارن.
برای شروع یه برنامه که باهم بخونید،باید همه داوطلبا با هم همت کنید.ما هم از همکاری دریغ نمیکنیم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
سلام
بچه ها بخونید بخونید ک عقب موندیما :-) :-) :-) :-)
ایجاد اضطراب بود هههههههههه
آخرین ارسال های من :

[font=Tahoma]آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند[/font]

[font=Tahoma]آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند[/font]
[font=Tahoma]
آدم هاي كوچك پشت سر ديگران سخن مي گويند
[/font]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۲:۳۰ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۲:۲۱ عصر)homayoon.d نوشته است: بچه ها اوضاع درسیتون چطوره؟
کی چی خونده؟

مهندس همایون تا الان بچه ها هر کدوم برنامه خودش رو داشته،از حال همدیگه اینجا خبر میگیرن و اگه سوالی باشه ،مشکلی باشه با هم در میون میذارن.
برای شروع یه برنامه که باهم بخونید،باید همه داوطلبا با هم همت کنید.ما هم از همکاری دریغ نمیکنیم.

خب بچه ها کیا مایلن با هم بخونیم کامنت بذارن شرو کنیم....وقتمون خیلی کمه
من سال پیش برا طراحی می خوندم ...برا یه رقمی...نشد متاسفانه...امسال برنامه ریزی میدیم...کتابای تاریخو همه رو خوندم امسالم یه مرور کردم...مباحثم تقریبا جم وجور کردم
زبانم که نمیشه کاریش کرد!!!...جم شین باهم بخونیم

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
همه ی کتابای تاریخ؟
:(

پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۱:۱۵ عصر)elnaz.h نوشته است: همه ی کتابای تاریخ؟
:(

(:
نگران نباش...
در ضمن موریسو نخون

پاسخ
سلام دوستان بنظر من تاریخ جیمز موریس کتاب خیلی عالی هست بشرطیکه با علاقه بخونید من خیلی دوسش دارم البته تازه شروع کردم به خوندنش و فقط 85 صفحشو خوندم اما چون دوسش دارم خط به خطش توو ذهنم ثبت شده... :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۱:۳۱ عصر)hero نوشته است: سلام دوستان بنظر من تاریخ جیمز موریس کتاب خیلی عالی هست بشرطیکه با علاقه بخونید من خیلی دوسش دارم البته تازه  شروع کردم به خوندنش و فقط 85 صفحشو خوندم اما چون دوسش دارم خط به خطش توو ذهنم ثبت شده... :)

کتاب خوبیه ... ولی بعد اینکه پاکزاد کتاب تاریخ جهانشو داد بیرون فک نمی کنم ضرورت داشته باشه خوندنش...به ویژه برا برنامه ریزا...برا برنامه ریزا شیش هفتا سوال تاریخ جهان میدن و اکثر سوالات مربوط به تاریخ ایرانه...سوالای تاریخ جهانشم به راحتی میشه با کتاب پاکزاد زد...کتابای سلیس و روونیه و زوائدش کمه...شما 85 صفشو خوندین بعد رنسانس میبینین که نباید بقیشو بخونین

پاسخ
بعــــــــــــله!!! با خوندن نظرات دوستان به این نتیجه رسیدم که از اخر اول میشم !!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 17,147 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Sbht
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,709 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,372 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: Fatemeh artimis
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,505 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,439 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,977 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,400 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: rizemize_ph
      برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 11,048 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: ریحانه
      جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,930 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: