امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 93
سلام و تبریک به همه دوستان
منم برنامه ریزی شهری،روزانه هنر اصفهان قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام طراحی شهری دانشگاه تهران روزانه قبول شدم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      تبریک به همه دوستان عزیزی که قبول شدن،براتون آرزوی موفقیت دارم. و دوستانی که نتیجه دلخواهشون رو نگرفتن،ناامید نباشن، امسال با تلاشی بیشتر قطعاً موفق خواهند بود .
      مهندسین 327، ماهان، انصاری، gh، marziye.m و بقیه چرا اعلا نمیکنن؟باید نام ببریم؟[img]/images/smilies/sheklak/29.gif[/img]
      آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
      پاسخ
      مجموعه برنامه ريزي شهري -منطقه اي ومديريت شهري -دانشگاه امام رضا/ع /-مشهد/غيرانتفاعي
      با رتبه 400

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      سلام طراحی شهری دانشگاه امام رضا قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness
        ایشااله سال دیگه منم برنامه ریزی شهری تهران رو میارم [img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]
        آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
         به پای هرز باغ کال پرست.........!
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness
        با رتبه 300 پردیس دانشگاه تهران طراحی شهری قبول شدم.[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
        سال دومم بود.نمی دونم چیکار کنم.سال دیگه بازم شرکت کنم؟ پردیس شهریش چه جوریه؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness
        سلام.
        من هم برنامه ریزی شهری اورمیه قبول شدم لازم میدونم از همینجا از همه بچه های سایت که واقعا برای سایت زحمت میکشند خصوصا از خانم مهندس برایتنس  و خانم مهندس نجمه ی عزیز تشکر کنم که واقعا دلسوزانه و صادقانه بچه ها  رو تو سایت راهنمایی میکنن من که کاملا از راهنمایهاشون استفاده کردم و واقعا ازشون تشکر میکنم.و امیدوارم هر کجا که هستن موفق و شاد باشن.
        از مهندس دهقان مدیر سایت هم تشکر میکنم که واقعا برا سایت دارن زحمت میکشن.ممنون مهندس.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness
         با سلام
        625 طراحی شهری- پردیس دانشگاه تهران واحد کیش

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness
        (۱۳۹۳-۶-۳، ۰۷:۱۹ صبح)'سیدمحمد طاهری' نوشته است: سلام طراحی شهری دانشگاه تهران روزانه قبول شدم

تبریک[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]
        با رتبه 63 عالی بود
        باید یکی از بالاترین اسکیس را زده باشید

آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,950 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,467 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,116 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,691 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,096 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,768 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 991 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,225 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 766 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 997 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: