ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 93
هر زمانی آنلاین شدید بروز کنید....شمارش معک وس اعلام نتایج ارشد 93

از نوار سبزرنگ لحظه شمار هر زمان آنلاین شدید بروز کنید و حس و حالتان را بیان کنید...

این لحظه:

[تصویر:  attachment.php?aid=20573]

بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: هر زمانی آنلاین شدید بروز کنید....شمارش معک وس اعلام نتایج ارشد 93

[تصویر:  attachment.php?aid=20574]

بندانگشتی (ها)

3
وای چقــــــــــــدر استرس[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
پس کی این کابوس نتایج تموم میشه
[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]
آخرین ارسال های من :

- - -
    - - -
    4
    خیلیییی استرس دارم
    آخرین ارسال های من :

5
    من از لحاظ روحی واقعا داغونم، این کنکور و استرشم مزید بر علت شده....

آخرین ارسال های من :
      6
      سلام
      ما به اندازه کافی استرس داریم شما هم دارین بیشترش می‌کنین

آخرین ارسال های من :
        7
        وای دارم میمیرم خداااا دارم میمیرممممممممممممممممممممممم از استرس ..اگه قبول نشم من چیکار میکنم...من خیلی زحمت کشیدم خیلی ی ی ی ی ی ی[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
          8
          اقا این چه کاریه.....استرس ندیدن....[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
          9
          (1393-6-1، 03:39 عصر)'elnaz.h' نوشته است: اقا این چه کاریه.....استرس ندیدن....[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]

این دقیقا بر عکس استرس هست!

10
          [img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]  چقدر چهره رتبه 1 موقع اعلام نتایج جالب میشه[img]images/smilies/sheklak2/ws3.gif[/img]
          آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
          نظر شما برای ما ارزشمند است
          بروزترین سایت معماری
          [تصویر:  1407685415.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نمایندگان مجلس alireza 339 1398-6-23، 10:46 عصر
          آخرین ارسال: alireza
            دانلود فایلهای ویژه کنکورمرحله دوم کنکور 98 ارشد برنامه ریزی شهری alireza 615 1398-5-12، 07:39 عصر
            جدیدترین منابع ارشد برنامه ریزی شهری 1398 alireza 3,757 1398-1-15، 07:29 عصر
            زمان آزمون مرحله دوم کارشناسی ارشد شهرسازی 1397 alireza 1,456 1397-4-5، 02:12 صبح
            دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری کنکور سراسری 1397 alireza 1,933 1397-3-10، 06:34 عصر
            دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری alireza 1,920 1397-2-8، 05:02 عصر
            نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته alireza 2,949 1397-1-16، 11:40 عصر
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 2,583 1396-9-5، 05:05 عصر
          آخرین ارسال: milad93
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3,107 1396-8-9، 12:43 صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 3,426 1396-4-28، 02:40 عصر
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            مقاله  طراحی مجسمه های شهری 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
            مقاله  فرش شهری ، مقدمه ای بر شهرسازی فولدینگ 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
            مقاله  شهرنشینی و شهرسازی در ایلام باستان 7-16 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
            مقاله  شهر پست مدرن - word 7-15 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
            آب و فاضلاب 7-15 unit 1 Mahantara9 تاسیسات و تجهیزات شهری
            درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 7-15 sardarekord Mahantara9 درخواست نقشه
            مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری ... 7-15 alireza Mahantara9 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            برخی شهرهای چین که از نمونه اروپایی آن کپی شده اند 7-14 aradralami honarfardi6 گفتگوی آزاد
            فضاهای مکث شهری 7-14 ALI XxX honarfardi6 سایر مقالات
            فونداسیون سازه های شهر ونیز ایتالیا چگونه ساخته شده اند؟ 7-10 aradralami honarfardi9 گفتگوی آزاد
            دانلود پاورپوینت معرفی اندیشه های ژان نوول و آثار او 7-10 atelieahjam honarfardi9 اندیشمندان شهرساز
            اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نماین... 6-23 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 6-12 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 139۸ 6-11 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل 6-6 meysam rezaei shohreh69 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل