امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 93
برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران روزانه [img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img] خدایااااااااااااااااا شکرتتتتتتتتت[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، mohseni ، Brightness
    میشه به منم راهنمایی بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  پردیس خودگردان تربیت مدرس وضعش چجوریه؟
    آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۳، ۰۱:۵۸ صبح)'mj.noori1992' نوشته است: برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران روزانه [img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img] خدایااااااااااااااااا شکرتتتتتتتتت[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

تبریک[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]
    رتبه مرحله اول تان چند بود؟

آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۳، ۰۱:۵۹ صبح)'mohseni' نوشته است: میشه به منم راهنمایی بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  پردیس خودگردان تربیت مدرس وضعش چجوریه؟

الان ساعت 3 هست
    حتما دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی خواهند کرد
    نگران نباشید
    استراحت کنید

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۳، ۰۱:۵۹ صبح)'mohseni' نوشته است: میشه به منم راهنمایی بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  پردیس خودگردان تربیت مدرس وضعش چجوریه؟

ببینید کلا پردیس ها زیاد فرقی با هم دارن و در 80% اساتید مشترک با خود دانشگاه دارن, در انتها هم اسم پردیس زیر مدرکتون حک میشه اما باز هم اعتباری بیشتر از آزاد داره. اگه شرایط مالی مطلوبی دارین حتما ثبت نام کنید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mohseni ، Brightness
    (۱۳۹۳-۶-۳، ۰۲:۰۰ صبح)'AliReza' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۶-۳، ۰۱:۵۸ صبح)'mj.noori1992' نوشته است: برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران روزانه [img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img] خدایااااااااااااااااا شکرتتتتتتتتت[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

تبریک[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]
    رتبه مرحله اول تان چند بود؟

28

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    با سلام ، من هم به شما تبریک می گم[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img] میشه لیست منابعی را که خوندید بگید ؟ و سوال دیگه اینکه آیا شما هم از پکیج های درسی استفاده کردید یا فقط خود کتاب هارو خوندید ؟ شیوه ی مطالعتون چه طوری بود ؟ لطفا ما کنکوری های امسال را راهنمایی کنید تا ماهم بتونیم مثل شما موفق بشیم [img]/images/smilies/sheklak/1.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/1.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/1.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۳، ۰۱:۳۱ صبح)'AliReza' نوشته است: مهندس ناصری شما کجا قبول شدید؟
    مهندس نغمه؟
    مهندس امیرحسین؟
    مهندس سجاد؟

از سکوتم معلوم نیست؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم همونجوری که گفتم روزانه اصفهان قبول شدم طراحی شهری

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      با سلام و تبریک به همه کسانی که قبول شدن.کسی غیرانتفاعی نور طوبی هم قبول نشده؟این دانشگاه دانشگاه خوبیه و حتی امسال برنامه ریزی شهری هم آورده.
      آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,513 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,089 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,672 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,091 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,749 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,206 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان